Noco Genius 10 6V/12V 230Ah

89 %
(12 hodnocení)

Noco Genius 10 je inteligentní nabíječka a údržbář baterií, která je navržena pro různé typy baterií, včetně olověných kyselinových (AGM, GEL, VRLA, EFB), lithiových (LiFePO4) a dalších. Zde je popis některých funkcí a vlastností Noco Genius 10: Univerzální kompatibilita: Nabíječka je kompatibilní s širokou škálou baterií, včetně osobních vozidel, motocyklů, lodí, nákladních vozidel, a dalších. Inteligentní nářadí: Genius 10 je vybaven pokročilým mikroprocesorem, který monitoruje stav baterie... Celý popis

Koupit za 3 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Noco Genius 10 je inteligentní nabíječka a údržbář baterií, která je navržena pro různé typy baterií, včetně olověných kyselinových (AGM, GEL, VRLA, EFB), lithiových (LiFePO4) a dalších. Zde je popis některých funkcí a vlastností Noco Genius 10:

Univerzální kompatibilita: Nabíječka je kompatibilní s širokou škálou baterií, včetně osobních vozidel, motocyklů, lodí, nákladních vozidel, a dalších.

Inteligentní nářadí: Genius 10 je vybaven pokročilým mikroprocesorem, který monitoruje stav baterie a optimalizuje nabíjení pro maximální výkon a bezpečnost.

Režimy nabíjení: Nabíječka nabízí různé režimy nabíjení, včetně režimu pro údržbu, režimu pro AGM a režimu pro lithiové baterie.

Multi-funkce: Může být použita jako nabíječka, udržbář baterií, obnovovač a diagnostický nástroj.

Bezpečnostní funkce: Nabíječka má několik bezpečnostních funkcí, včetně ochrany proti přepólování, ochrany před přehřátím, ochrany proti přetížení a funkce snižující riziko jiskření.

LED indikátory: Genius 10 má několik LED indikátorů, které zobrazují stav nabíjení a diagnostiku baterie.

Kompatibilita s malými bateriemi: Nabíječka je schopna pracovat s malými bateriemi až od 1 Ah.

Energie a úspora energie: Nabíječka je navržena tak, aby byla energeticky úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Rozhraní: Genius 10 může mít různé typy konektorů a adaptérů, aby byla kompatibilní s různými typy baterií.

Doporučení a návod k použití: Vždy je důležité dodržovat návod k použití, který je dodáván s nabíječkou, aby se zaručila bezpečnost a správné použití.

Noco Genius 10 je vysoce funkční nabíječka, která by měla být schopna spolehlivě nabíjet a udržovat různé typy baterií. Při použití je vždy důležité dbát na bezpečnostní pokyny a doporučení výrobce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tecmate
Typ nabíječka
Rozměry 180 x 91 x 58 mm
Hmotnost 1.81 kg