Vytvořili jsme ji pro nadšenkyně ski-touringu nebo běžkování. Na základě body mappingu jsme použili několik prémiových materiálů a umístili jsme je do specifických zón. Bunda ROHACE tě ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, nabízí vysokou úroveň regulace tělesného tepla. Pružná a tvarovaná konstrukce s integrovanou kapucí, klíny v podpaží a s raglánovými rukávy zvyšuje mobilitu, kterou oceníš při rychlém sjezdu, lezení či běhu na lyžích. Elastická kapuce je zateplená, nabízí dobrý... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vytvořili jsme ji pro nadšenkyně ski-touringu nebo běžkování. Na základě body mappingu jsme použili několik prémiových materiálů a umístili jsme je do specifických zón. Bunda ROHACE tě ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, nabízí vysokou úroveň regulace tělesného tepla. Pružná a tvarovaná konstrukce s integrovanou kapucí, klíny v podpaží a s raglánovými rukávy zvyšuje mobilitu, kterou oceníš při rychlém sjezdu, lezení či běhu na lyžích. Elastická kapuce je zateplená, nabízí dobrý výhled a je plně kompatibilní s helmou.

Syntetická izolace PrimaLoft® optimalizuje vnitřní klima v chladných a větrných podmínkách a neuvěřitelně rychle schne. A nepřestává hřát, ani když je vlhká. PrimaLoft® se nachází pod předním panelem, v kapuci, na rukávech a částečně i na zádech. Na záda a v podpaží jsme použili superelastickou tkaninu, která se může pochlubit neuvěřitelnou paropropustností a ochranou před větrem. Ostatní části jsou vyrobeny z pružné a lehké 2,5vrstvé membrány, která poskytuje snadnou nepromokavou bariéru s vysokou mírou prodyšnosti. Přední obousměrný zip od YYK® je ukončen jednoduchým chráničem brady. Bunda nabízí dvě velké kapsy na zip se síťovinou a uvnitř jsou připraveny další dvě velké kapsy na pásy, brýle či rukavice.

Bunda ROHACE se svou hmotností 460 g (M) a vysokou funkčností nepochybně najde místo v tvém batohu, aby ti pomohla dostat se na lyžích, kamkoli si zamaneš jít.
Zobrazit více

Parametry

Barva černá
Období zimní
Značka Northfinder
Hybridní ano