Nutri mix nosnice 3 kg

93 %
(45 hodnocení)

Biofaktory NutriMix pro nosnice slouží k dennímu doplnění minerálních látek a vitaminů u drůbeže. Zvyšuje snášku a kvalitu vajec, zlepšuje oplozenost a líhnivost násadových vajec a zlepšuje stravitelnost krmné dávky. NutriMix pro nosnice je určen pro doplnění minerálních látek a vitaminů do krmných dávek pro slepice, kachny, husy, krůty nebo perličky chované v drobnochovech. Podporuje zvýšení snášky, oplozenost a líhnivost násadových vajec. Zajišťuje dobrý zdravotní stav drůbeže a zlepšuje využití... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Biofaktory NutriMix pro nosnice slouží k dennímu doplnění minerálních látek a vitaminů u drůbeže. Zvyšuje snášku a kvalitu vajec, zlepšuje oplozenost a líhnivost násadových vajec a zlepšuje stravitelnost krmné dávky.

NutriMix pro nosnice je určen pro doplnění minerálních látek a vitaminů do krmných dávek pro slepice, kachny, husy, krůty nebo perličky chované v drobnochovech. Podporuje zvýšení snášky, oplozenost a líhnivost násadových vajec. Zajišťuje dobrý zdravotní stav drůbeže a zlepšuje využití přijatých krmiv. Přidává se do krmné dávky, která je založena na obilných šrotech nebo jiných neplnohodnotných krmivech, popř. kuchyňských zbytcích atd.

Krmný návod: Doporučené dávkování je uvedené na obalu. Odměřené množství přípravku se podává denně rovnoměrně zamíchané do krmiva. Je nutné zajistit trvalý přístup k zdravotně nezávadné vodě.

Doporučená krmná dávka pro 10 slepic v době snášky: 200 g pšeničného šrotu, 50 g hrubě šrotované kukuřice, 800 g pařených brambor, 100 g Nutri Mixu pro nosnice.

Hmotnost: 3 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trouw Nutrition
Určení drůbež
Druh krmivo pro venkovní ptactvo
Hmotnost 3 kg