Oakley Fall Line M

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařské brýle Fall Line M disponují širokým výhledem a bezrámečkovým provedením. Mají menší velikost a jsou vhodné pro úzký obličej. Zorníky Prizm Snow Hi Pink: S1 Vlt: 46% vhodné do špatného počasí (mlha,sníh). Lyžařské brýle Fall Line M disponují širokým výhledem a bezrámečkovým provedením. Mají menší velikost a jsou vhodné pro úzký obličej. Nabízí kompatibilitu s většinou helem a díky použité technologii Ridgelock je u nich výměna skel jednoduchá a rychlá. - bezrámečkové provedení pro lepší... Celý popis

Koupit za 2 075 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařské brýle Fall Line M disponují širokým výhledem a bezrámečkovým provedením. Mají menší velikost a jsou vhodné pro úzký obličej. Zorníky Prizm Snow Hi Pink: S1 Vlt: 46% vhodné do špatného počasí (mlha,sníh).

Lyžařské brýle Fall Line M disponují širokým výhledem a bezrámečkovým provedením. Mají menší velikost a jsou vhodné pro úzký obličej. Nabízí kompatibilitu s většinou helem a díky použité technologii Ridgelock je u nich výměna skel jednoduchá a rychlá.

- bezrámečkové provedení pro lepší výhled a kompatibilitu s helmou

- protizamlžovací úprava F3 Anti-Fog

- technologie Ridgelock pro snadnou výměnu skel

- O Matter® - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

- Plutonite - ultralehký materiál Plutonite nabízí špičkový komfort a ochranu před nárazem a ultrafialovým zářením. Nárazuvzdorný materiál blokuje 100 % UVA, UVB, UVC a škodlivé modré záření.

- trojitá obličejová pěna zaručuje maximální odvod vlhkosti

- široký popruh 50 mm se silikonovou podšívkou proti klouzání a sjíždění z helmy

- Splňuje požadavky na náraz podle standardů ANSI Z87.1 a EN 166

Zorníky Prizm Snow Hi Pink:

Zorníky Prizm Snow Hi Pink: S1 Vlt: 46% vhodné do špatného počasí (mlha,sníh)
Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

- vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat

- zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět

- optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli

- zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oakley
Určení unisex

Podobné produkty