Oboustranná lepící páska na oblečení Průhledný oboustranně lepící proužek, který oblečení udrží zafixované na zvoleném místě, a nedojde tak k pohybu nebo nechtěnému odhalení. Už nebudete muset hlídat, zda z Vašeho výstřihu nevykoukne víc, než sama chcete. Pásku si můžete zcela přizpůsobit podle vlastních potřeb jednoduchým zastřižením. Páska je transparetní, pro oko neviditelná a pro pokožku bezpečná, díky hypoalergenním materiálům. V balení se nechází 30 kusů proužků. Skvěle se hodí do hlubokých... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oboustranná lepící páska na oblečení
Průhledný oboustranně lepící proužek, který oblečení udrží zafixované na zvoleném místě, a nedojde tak k pohybu nebo nechtěnému odhalení. Už nebudete muset hlídat, zda z Vašeho výstřihu nevykoukne víc, než sama chcete.
Pásku si můžete zcela přizpůsobit podle vlastních potřeb jednoduchým zastřižením. Páska je transparetní, pro oko neviditelná a pro pokožku bezpečná, díky hypoalergenním materiálům. V balení se nechází 30 kusů proužků.
Skvěle se hodí do hlubokých výstřihů nebo k šatům. V kombinaci s páskou na prsa se budete cítit i v odvážnějších outfitech sebejistě. 
  
Hlavní přednosti
NEVIDITELNOST - Nepostřehnutelná pomůcka, o které víte je Vy.
PŘIZPŮSOBITELNOST - Délku si upravíte a zastřihnete podle vlastní potřeby.
HYPOALERGENNÍ - Díky hypoalergenním materiálům je pro pokožku zcela bezpečná.
VELIKOST - Plocha o rozměrech 2 cm x 7,5 cm udrží oblečení na místě.
  
Návod k použití

Odstraňte ochranný papír z jedné strany oboustranné lepící pásky. Přiložte pásku na vnitřní stranu oblečení na místo, které chcete upevnit. Ujistěte se, že je páska pečlivě přilepena.
Odstraňte ochranný papír z druhé strany lepící pásky a přiložte obečení i s páskou na místo, kde chcete aby drželo. Při pohybu se ujistěte, že oblečení zůstává pevně na svém místě.

Obsah balení

30 ks oboustranně lepících proužků

 
Zobrazit více