Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Obrazy

Obrazy

Nalezeno:    2829 produktů

Podobné fráze:

neviditelne obrazy  •  zive obrazy  •  obrazy sveta  •  obrazy mluvi  •  obrazy valky  •  ruske obrazy  •  stare obrazy  •  top obrazy  •  abstraktni obrazy  •  obrazy chebu  •  obrazy kavy  • 
Obraz - Anděl

Obraz - Anděl

Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S náboženským motivem anděla. Velikost 60 cm × 90 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 496 Kč Koupit nejlevněji
Eiffelova věž

Eiffelova věž

50 cm x 65 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce fotografie Paříže. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 123 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Strom

Obraz - Strom

100 cm x 100 cm STANDARD Ručně malované obrazy na plátně. Motivem tohoto obrazu je zimní krajina. Obraz je napnut na vypínacích rámech a malba je i z boku obrazu, obraz lze zarámovat do ozdobného rámu. Obrazy jsou krásný interierový doplněk do každého prostoru. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 051 Kč Koupit nejlevněji
Obraz 2

Obraz 2

Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 520 Kč Koupit nejlevněji
Sunflower

Sunflower

65 cm × 50 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce obrazu Slunečnic od slavného malíře Vincenta Van Gogha. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 399 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Moře

Obraz - Moře

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem moře a racků. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci rámy a rámování. Velikost 50 cm x 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Příroda

Obraz - Příroda

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována řeka tečící k hoře. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 2 179 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Přístav

Obraz - Přístav

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem lodního přístavu Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 189 Kč Koupit nejlevněji
Obrazy - Anděl

Obrazy - Anděl

100 cm × 100 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto obrazů je namalován krásný anděl ve stříbrném prostoru, obrazy jsou napnuté na tyčkách a malba je i z boku obrazů, obrazy lze zarámovat do ozdobného rámu. Obrazy jsou krásný interierový doplněk do každého prostoru. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 839 Kč Koupit nejlevněji
Art Obraz Gustav Klimt 1819

Art Obraz Gustav Klimt 1819

Gustav Klimt - Vodní hadi. Reprodukce na plátně. Rozměr 33x80 cm.

Více informací
od 1 780 Kč Koupit nejlevněji
CLIP FIX - Kovový stojánek

CLIP FIX - Kovový stojánek

Kovový stojánek pro CLIP FIX Představujeme Vám elegantní, poniklovaný stojánek pro rámečky typu CLIP-FIX až do velikosti 24 x 30 cm.

Více informací
od 106 Kč Koupit nejlevněji
CLIP-FIX antireflexní sklo větší

CLIP-FIX antireflexní sklo větší

30 x 40 cm (vnitřní r. 20x28 cm) 63130 CLIP-FIX rám antireflexní sklo Vám zajistí jednoduché a rychlé zarámování fotografií, diplomů a dětských obrázků. Clipové rámy jsou vhodné pro každý interiér. Mají oboustrannou papírovou paspartu (bílá/ černá ) s perforací a upevnění zadní stěny sponkami, které slouží také k zavěšení klipu na zeď .Od rozměru 40 x 50 cm je k zavěšení určen zubatý háček. V nabídce je první uveden formát rámečku v cm v závorce je formát obrázku při použití vložené pasparty v cm.

Více informací
od 121 Kč Koupit nejlevněji
CLIP-FIX normální sklo menší formáty

CLIP-FIX normální sklo menší formáty

10,5 x 15 cm (vnitřní r. 7x10 cm) 63002 CLIP-FIX rám normální sklo Vám zajistí jednoduché a rychlé zarámování fotografií, diplomů a dětských obrázků. Clipové rámy jsou vhodné pro každý interiér. Mají oboustrannou papírovou paspartu (bílá/ černá ) s perforací a upevnění zadní stěny sponkami, které slouží také k zavěšení klipu na zeď. V nabídce je první uveden formát rámečku v cm v závorce je formát obrázku při použití vložené pasparty v cm.

Více informací
od 25 Kč Koupit nejlevněji
CLIP-FIX normální sklo větší formáty

CLIP-FIX normální sklo větší formáty

30 x 40 cm (vnitřní r. 20x28 cm) 63030 CLIP-FIX rám normální sklo Vám zajistí jednoduché a rychlé zarámování fotografií, diplomů a dětských obrázků. Clipové rámy jsou vhodné pro každý interiér. Mají oboustrannou papírovou paspartu (bílá/ černá ) s perforací a upevnění zadní stěny sponkami, které slouží také k zavěšení klipu na zeď .Od rozměru 40 x 50 cm je k zavěšení určen zubatý háček. V nabídce je první uveden formát rámečku v cm v závorce je formát obrázku při použití vložené pasparty v cm.

Více informací
od 85 Kč Koupit nejlevněji
Dřevěný foto rám CHLOE Béžový

Dřevěný foto rám CHLOE Béžový

13 x 18 cm (WA5022678312) Představujeme Vám sérii dřevěných rámů CHANGE IT vyrobených v České republice. Tyto rámy jsou určeny pro fotografie, diplomy, grafiky a jiná díla v různých velikostech, umožňují vložení pasparty, které Vám rádi nabídneme. Výhodou těchto rámů je rychlá a snadná manipulace při výměně fotografií, což umožní lehkou a rychlou obměnu obrazů ve Vašem bytě. Tyto rámy jsou vyrobeny z kvalitního dřevěného profilu širokého 2,2 cm, zadní desky jsou osazeny a zajištěny šroubovým uzávěrem. Je tak eliminováno nebezpečí zranění při manipulaci s pružinami nebo s kovovými kolíky a jsou opatřeny zabroušeným sklem tloušťky 2 mm. Veškeré rozměry do 24 x 30 cm jsou opatřeny nožkou pro postavení rámu na stůl. Od formátu 29,7 x 42 cm jsou rámy opatřeny tří bodovým systémem zavěšení....

Více informací
od 244 Kč Koupit nejlevněji
Foto rám - KOBLENZ červený

Foto rám - KOBLENZ červený

18 x 24 cm (WA5114063516) Představujeme Vám sérii dřevěných rámů FRAME vyrobených v České republice. Tyto rámy jsou určeny pro fotografie, diplomy, grafiky a jiná díla v různých velikostech, umožňují vložení pasparty, které Vám rádi nabídneme. Výhodou těchto rámů je rychlá a snadná manipulace při výměně fotografií, což umožní lehkou a rychlou obměnu obrazů ve Vašem bytě. Tyto rámy jsou vyrobeny z kvalitního dřevěného profilu širokého 2,3 cm v červené barvě , zadní desky jsou osazeny a osazeny otočným uzávěrem. Je tak eliminováno nebezpečí zranění při manipulaci s kovovými kolíky. Dále jsou opatřeny zabroušeným sklem tloušťky 2 mm. Veškeré rozměry do 24 x 30 cm jsou opatřeny nožkou pro postavení rámu na stůl. Od formátu 28 x 30 cm jsou rámy osazeny vysoce kvalitní a stabilní MDF- zadní des...

Více informací
od 200 Kč Koupit nejlevněji
Muži na římse

Muži na římse

35 cm x 45 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce slavné fotografie Muži na římse. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 715 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Běžící koně

Obraz - Běžící koně

Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S motivem cválajícího stáda koní. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 90 cm × 120 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 15 620 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Bílé zvonky

Obraz - Bílé zvonky

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem jsou dva bílé květy zvonky na tmavém pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Dáma s hranostajem

Obraz - Dáma s hranostajem

Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S motivem Dámy s hranostajem, kterou v originále namaloval Leonardo da Vinci. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 4 900 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Květy

Obraz - Květy

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány dva květy v červené a fialové barvě na moderním pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 589 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Kytice

Obraz - Kytice

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem je váza plná květů na modro-šedém pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Marie a Jezulátko

Obraz - Marie a Jezulátko

Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S náboženským motivem Panny Marie a Jezulátka Velikost 60 cm × 90 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 4 900 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Nový šicí stroj

Obraz - Nový šicí stroj

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován šicí stroj. Obraz má modré pozadí. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Pod mrakem

Obraz - Pod mrakem

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalováno pobřeží se zataženou oblouhou. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 2 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Silueta

Obraz - Silueta

Naše obrazy jsou ručně malované olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Obrazy jsou vhodné do interieru bytů, hotelů, restaurací. Na tomto obraze je namalován moderní akt ženy, obraz je laděn do hnědo-okrové barvy. Naše dekorativní obrazy je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Tři ženy

Obraz - Tři ženy

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány tři ženy, každá v jiných šatech. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 809 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Vysoké stromy

Obraz - Vysoké stromy

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány vysoké stromy v zátiší jsou vidět modré kopce. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Zátiší

Obraz - Zátiší

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Více informací
od 579 Kč Koupit nejlevněji
Obraz - Zrcadlo

Obraz - Zrcadlo

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma zrcadlo na červené zdi. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
Obrazy - Růže

Obrazy - Růže

Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem růží na šedém podkladu. Obrazy je možné objednat i jednotlivě Velikost 2 kusy 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 269 Kč Koupit nejlevněji
Vícedílné obrazy - Africká vesnice

Vícedílné obrazy - Africká vesnice

3 x 80 x 40 cm Malovaný triptych olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na tomto setu jsou namalovány dvě ženy nesoucí nádoby na hlavách a v pozadí je jejich vesnice. Vícedílné obrazové sety jsou moderní doplněk do bytu.

Více informací
od 3 890 Kč Koupit nejlevněji
Vícedílné obrazy - Domy

Vícedílné obrazy - Domy

2 x 60 x 40 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set na plátně. Hra pestrých barevných tónů v motivu domů města. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Více informací
od 2 190 Kč Koupit nejlevněji
Vícedílné obrazy - Krajina

Vícedílné obrazy - Krajina

2 x 50 x 40, 2 x 80 x 40, 110 x 30 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována krásná krajina ozářená východem slunce. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Více informací
od 2 790 Kč Koupit nejlevněji
Vícedílné obrazy - Máky

Vícedílné obrazy - Máky

3x 40x40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Krásný obraz červených máků zvýrazněné bílém pozadí. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Více informací
od 2 190 Kč Koupit nejlevněji
Almond blossom

Almond blossom

55 cm x 40 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce obrazu ze série nazvané Inspirace z Japonska od slavného malíře Vincenta Van Gogha. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 80 Kč Koupit nejlevněji
Anastasia Pigalle Drak z World of Warcraft

Anastasia Pigalle Drak z World of Warcraft

Originální ručně malovaný obraz na bílém papíru - Drak z World of Warcraft. Tato kresba je od nadějné české malířky - Anastasie Pigalle.   Rozměry: A4 - 210x297 mm   Gramáž papíru: 150g/m²   Kresba: obyčejná tužka

Více informací
od 1 999 Kč Koupit nejlevněji
Anastasia Pigalle Kocour Senshi

Anastasia Pigalle Kocour Senshi

Originální ručně malovaný obraz na bílém papíru - Kocour Senshi. Tato kresba je od nadějné české malířky - Anastasie Pigalle.   Rozměry: A3 - 420x297 mm   Gramáž papíru: 150g/m²   Kresba: obyčejná tužka

Více informací
od 2 399 Kč Koupit nejlevněji
Anastasia Pigalle Obraz na černém papíru - Darth Vader

Anastasia Pigalle Obraz na černém papíru - Darth Vader

Originální ručně malovaný obraz na černém papíru - Darth Vader. Pro všechny fanoušky Star Wars. Tato kresba je od nadějné české malířky - Anastasie Pigalle.   Rozměry: A3 - 420x297 mm   Gramáž papíru: 200g/m²   Kresba: křídovou tužkou a gelovou propiskou

Více informací
od 2 699 Kč Koupit nejlevněji
Anastasia Pigalle Obraz na černém papíru - Kocour s čepicí

Anastasia Pigalle Obraz na černém papíru - Kocour s čepicí

Originální ručně malovaný obraz na černém papíru - Kocour s čepicí. Obraz je nádherný a jde o profesionální ruční kresbu. Tato kresba je od nadějné české malířky - Anastasie Pigalle.   Rozměry: A5 - 210x148 mm   Gramáž papíru: 200g/m²   Kresba: stříbrná gelová tužka

Více informací
od 999 Kč Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

obrazy kavy  •  detske obrazy  •  slyset obrazy  •  obrazy podzim  •  obrazy lesa  •  obrazy priroda  •  obrazy letadel  •  obrazy caker  •  obrazy prahy  •  transmisne obrazy  •  obrazy levandule  •  obrazy rainbow  •  mandaly obrazy  •  zapomenute obrazy  •  obrazy mysli  •  obrazy sirokouhle  •  obrazy povesti  •  obrazy stromy  •  bezove obrazy  •  duhove obrazy  •