Moderní kusový koberec My Gobelina 641 multi Tento vintage koberec v zářivých barvách kombinuje mnoho tvarů a motivů. Bude se skvěle vyjímat nejen v domácnosti, ale i na terase, jelikož ho lze položit i v exteriéru. Je vyroben z odolného polypropylenu a měkkého polyesteru. Mezi jeho přednosti patří snadná údržba nebo kompatibilita s podlahovým topením. Kolekce MY GOBELINA přináší vintage koberce, které působí poškozeným, neúplným či sešlapaným dojmem. Nejlépe se hodí do moderních domácností,... Celý popis

Koupit za 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moderní kusový koberec My Gobelina 641 multi

Tento vintage koberec v zářivých barvách kombinuje mnoho tvarů a motivů. Bude se skvěle vyjímat nejen v domácnosti, ale i na terase, jelikož ho lze položit i v exteriéru. Je vyroben z odolného polypropylenu a měkkého polyesteru. Mezi jeho přednosti patří snadná údržba nebo kompatibilita s podlahovým topením.

Kolekce MY GOBELINA přináší vintage koberce, které působí poškozeným, neúplným či sešlapaným dojmem. Nejlépe se hodí do moderních domácností, kde se stanou dominantou. Jsou strojově vyráběny v Egyptě ze směsi polypropylenu (76 %) a polyesteru (24 %). Díky této kombinaci materiálů jsou odolné a měkké zároveň. Jsou obšité po delších stranách a můžete je bez obav položit na podlahové topení. Jejich další výhodou je multifunkčnost, protože najdou uplatnění nejen v domácnosti, ale i v exteriéru.

 

OBSESSION 

Tento mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vstoupil na trh teprve v roce 2012, avšak za tu krátkou dobu si vybudoval významné postavení díky svému nezaměnitelnému stylu a inovativnímu přístupu. Jeho moderní kolekce plných živých barev a originálních vzorů vás okouzlí. Přitom se nebojí experimentovat s neobvyklými materiály, jako je kůže nebo imitace srsti, čímž přináší do světa koberců zcela nové dimenze. Část výroby je realizována v Německu, zatímco část probíhá v Turecku nebo Indii. V nabídce výrobce Obsession naleznete také ručně tkané koberce, známé jako "hand-loom", které ztělesňují mistrovství a tradici.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Obsession
Barva červené
Materiál polyester / polypropylen
Tvar obdélníkové
Výška vlasu 6 mm