Obsession Linea 715 Ivory

0 %
(0 hodnocení)

Chlupatý kusový koberec Linea 715 Ivory Přírodní zázrak vyrobený ze 100% vlny. Ano to je koberec z řady Linea, který má symetrický vzor a vypadá opravdu unikátně! Hustá plsť je příjemná na Vaše nohy při chůzi po tomto koberci. Hodí se do jakéhokoli interiéru a přátelé ho budou upřímně obdivovat. O koberci Linea se mluví jako o přírodním zázraku. Jeho symetrický vzor je ze 100% vlněné plsti, která je je přjemně hřejivý a měkkoučká. Výška koberce je celkem 20 mm. Dodává se celkem ve třech barevných... Celý popis

Koupit za 14 353 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chlupatý kusový koberec Linea 715 Ivory

Přírodní zázrak vyrobený ze 100% vlny. Ano to je koberec z řady Linea, který má symetrický vzor a vypadá opravdu unikátně! Hustá plsť je příjemná na Vaše nohy při chůzi po tomto koberci. Hodí se do jakéhokoli interiéru a přátelé ho budou upřímně obdivovat.

O koberci Linea se mluví jako o přírodním zázraku. Jeho symetrický vzor je ze 100% vlněné plsti, která je je přjemně hřejivý a měkkoučká. Výška koberce je celkem 20 mm. Dodává se celkem ve třech barevných odstínech. Všechny jsou velice univerzální a není na nich vidět téměř žádná nečistota.

 

OBSESSION 

Tento mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vstoupil na trh teprve v roce 2012, avšak za tu krátkou dobu si vybudoval významné postavení díky svému nezaměnitelnému stylu a inovativnímu přístupu. Jeho moderní kolekce plných živých barev a originálních vzorů vás okouzlí. Přitom se nebojí experimentovat s neobvyklými materiály, jako je kůže nebo imitace srsti, čímž přináší do světa koberců zcela nové dimenze. Část výroby je realizována v Německu, zatímco část probíhá v Turecku nebo Indii. V nabídce výrobce Obsession naleznete také ručně tkané koberce, známé jako "hand-loom", které ztělesňují mistrovství a tradici.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Obsession
Barva béžové
Materiál Přírodní
Tvar obdélníkové
Výška vlasu 20 mm