Dětský kusový koberec Stars 411 pink Do růžova laděný extra jemný kusový koberec Stars 411 je primárně koncipován jako dětský koberec, ale přesto věříme, že může své místo nalézt i v jiných interiérech, než jsou dětské pokoje. Vyrábí se ze 100% polyesterového vlákna, má krátký vlas pro snadnou údržbou a potěší též skvělým komfortem. Lemován je po celém obvodu. Kusové koberce Stars od výrobce Obsession jsou primárně dětské koberce pro kluky a holky, které lze ale použít i v jiných interiérech... Celý popis

Koupit za 2 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětský kusový koberec Stars 411 pink

Do růžova laděný extra jemný kusový koberec Stars 411 je primárně koncipován jako dětský koberec, ale přesto věříme, že může své místo nalézt i v jiných interiérech, než jsou dětské pokoje. Vyrábí se ze 100% polyesterového vlákna, má krátký vlas pro snadnou údržbou a potěší též skvělým komfortem. Lemován je po celém obvodu.

Kusové koberce Stars od výrobce Obsession jsou primárně dětské koberce pro kluky a holky, které lze ale použít i v jiných interiérech (např. obývacích pokojích). Koberce se vyrábí ze 100% polyesterového vlákna, jsou měkké a příjemné na dotek a jistě potěší i kratším vlasem pro snadnější údržbu. Vhod přijde i lemování po celém obvodu.

 

OBSESSION 

Tento mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vstoupil na trh teprve v roce 2012, avšak za tu krátkou dobu si vybudoval významné postavení díky svému nezaměnitelnému stylu a inovativnímu přístupu. Jeho moderní kolekce plných živých barev a originálních vzorů vás okouzlí. Přitom se nebojí experimentovat s neobvyklými materiály, jako je kůže nebo imitace srsti, čímž přináší do světa koberců zcela nové dimenze. Část výroby je realizována v Německu, zatímco část probíhá v Turecku nebo Indii. V nabídce výrobce Obsession naleznete také ručně tkané koberce, známé jako "hand-loom", které ztělesňují mistrovství a tradici.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Obsession
Barva růžové
Materiál polyester
Provedení kusové
Dětské ano
Tvar obdélníkové
Výška vlasu 13 mm