Ochranná deska za sporák METRO je produkt vyrobený s důrazem na každý detail. Příslušenství se skládá z velmi odolného materiálu. V praxi to znamená, že sklo použité při výrobě je odolné proti poškození a snadno se udržuje. Hlavním úkolem desky je samozřejmě chránit stěnu za sporákem před znečištěním. Díky tomu je úklid kuchyně jednodušší a nezabere doslova žádný čas. Ochranná deska je odolná vůči mastnotě, vlhkosti a vodním parám. Pokud zjistíte, že výrobek ztratil lesk, jednoduše otřete bílou... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ochranná deska za sporák METRO je produkt vyrobený s důrazem na každý detail. Příslušenství se skládá z velmi odolného materiálu. V praxi to znamená, že sklo použité při výrobě je odolné proti poškození a snadno se udržuje.
Hlavním úkolem desky je samozřejmě chránit stěnu za sporákem před znečištěním. Díky tomu je úklid kuchyně jednodušší a nezabere doslova žádný čas. Ochranná deska je odolná vůči mastnotě, vlhkosti a vodním parám. Pokud zjistíte, že výrobek ztratil lesk, jednoduše otřete bílou ochrannou desku vlhkým hadříkem a je hotovo! Doplněk se pak stane krásnou ozdobou vašeho interiéru. Rozměry výrobku (70 x 60 cm) jsou vhodné pro malé i prostorné kuchyně.
Nakonec je třeba upozornit, že ochrannou desku používejte pouze tehdy, když jsou varné desky vypnuté!
 
Vlastnosti produktu:

skleněná ochranná deska,
chrání povrch pracovní desky a sporáku,
odolné proti vlhkosti, nečistotám a poškození,
odolnost proti stříkající vodě při umístění na stěnu,
snadná péče,
praktický dekorativní prvek,
rozměry 60 x 70 cm (šířka x délka),
značkový výrobek oceňované společnosti WENKO.
Zobrazit více

Bazarové nabídky