Ochutnej Ořech Datle MEDJOOL čerstvé s peckou natural PREMIUM IZRAEL 1000 g

98 %
(98 hodnocení)

Jsem královnou všech datlí. Ta největší a nejlahodnější odrůda dovezená na český trh. Jsem zásobárnou energie, vitamínů a minerálů. Skrývám malou pecku, kterou můžeš zkusit i zasadit! Jde o nejlahodnější odrůdu datlí. Medově sladké plody, ve kterých můžete cítit tóny karamelu a skořice. Na jejich povrchu někdy můžete vidět slabý bílý povlak, ale nemusíte se bát, jedná se o přirozeně vykrystalizovaný cukr, který je přirozenou součástí dužiny. Datle jsou skvělou svačinou při fyzickém výkonu. Skvělé... Celý popis

Popis

Jsem královnou všech datlí. Ta největší a nejlahodnější odrůda dovezená na český trh. Jsem zásobárnou energie, vitamínů a minerálů. Skrývám malou pecku, kterou můžeš zkusit i zasadit!

Jde o nejlahodnější odrůdu datlí. Medově sladké plody, ve kterých můžete cítit tóny karamelu a skořice. Na jejich povrchu někdy můžete vidět slabý bílý povlak, ale nemusíte se bát, jedná se o přirozeně vykrystalizovaný cukr, který je přirozenou součástí dužiny. Datle jsou skvělou svačinou při fyzickém výkonu. Skvělé jsou například pro RAW pečení. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ochutnej Ořech
Druh datle