2-Ball Eleven Tour Lined je mallet s vyváženou tváří, která se nejlépe hodí pro golfisty s údery s minimální rotací tváře a obloukem. Tento putter kombinuje Tour osvědčené tvary 2-Ball a multimateriálové tvary Eleven, čímž vytváří design hlavy s vysokým MOI, se shaftem Red Stroke Lab, vložkou White Hot a zarovnávací čarou přes ikonické disky. Nejvzrušující tvar Kombinuje legendární vložku White Hot, která je stále číslo 1 na Tour, s vítězným shaftem Stroke Lab pro zlepšení konzistence vašeho... Celý popis

Koupit za 6 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

2-Ball Eleven Tour Lined je mallet s vyváženou tváří, která se nejlépe hodí pro golfisty s údery s minimální rotací tváře a obloukem. Tento putter kombinuje Tour osvědčené tvary 2-Ball a multimateriálové tvary Eleven, čímž vytváří design hlavy s vysokým MOI, se shaftem Red Stroke Lab, vložkou White Hot a zarovnávací čarou přes ikonické disky.
Nejvzrušující tvar

Kombinuje legendární vložku White Hot, která je stále číslo 1 na Tour, s vítězným shaftem Stroke Lab pro zlepšení konzistence vašeho úderu. Tento jedinečný tvar hlavy poskytuje vynikající vlastnosti MOI, které byste od malletu očekávali. Tento tvar ovšem jedinečně kombinuje přednější polohování CG, které poskytuje těsný rozptyl čepele pro putty.

Eleven tvar

Tvar Eleven zlepšuje vlastnosti odpuštění a zarovnání hlavního vítězného modelu Ten. Je navržen tak, aby vám pomohl správně zarámovat míč, spolu s vysokým MOI pro lepší přesnost.

Red Stroke Lab Shaft

Nejnovější generace osvědčeného shaftu Stroke Lab vyrobeného z více materiálů nabízí ještě lepší výkon. Pravděpodobně jste viděli, jak jej nejlepší hráči světa používají v televizi, zejména v neděli odpoledne! Zkrácením ocelové části jsme snížili hmotnost o sedm gramů. Také jsme ho učinili tužším a stabilnějším pro ještě větší konzistenci vašeho odpalu a vašeho výkonu.

Umístění CG vpředu a vysoká setrvačnost

Použitím vícemateriálového designu jsme posunuli těžiště téměř o 1/4 palce vpřed oproti ostatním předním malletům, přičemž jsme podstatně zvýšili setrvačnost. To vytváří vylepšený výkon, kontrolu rychlosti, kontrolu rotace, konzistentnost rychlosti při zásazích mimo střed a mnohem užší rozptyl downrange pro putty, které zůstávají na linii.

Super lehká vložka TPU podešve

Tato vložka nám pomáhá zlepšit zvuk a pocit, přičemž přidává velmi malou váhu do středu hlavy putteru.

White Hot vložka

Nejpopulárnější vložka do putteru všech dob je zpět s původním složením, pocitem, zvukem a výkonem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana pravá