ODYSSEY Red 2-Ball Ten Tour Lined je skvělý pánský putter s precizně vyváženou hlavou hole, který byl navržen včetně shaftu Stroke Lab vyrobeného z více materiálů tak, aby maximálním způsobem zpříjemňoval hru na greenu.  Když Odyssey před několika lety představil tvar Ten, okamžitě se stal populární volbou na Tour a u golfistů, kteří chtěli patovat s větší jistotou. Tato osvědčená konstrukce hlavy klade důraz na zarovnání a vysokou MOI a tyto dvě klíčové vlastnosti výrazně zlepšila. Je lehčí, tužší... Celý popis

Koupit za 6 730 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ODYSSEY Red 2-Ball Ten Tour Lined je skvělý pánský putter s precizně vyváženou hlavou hole, který byl navržen včetně shaftu Stroke Lab vyrobeného z více materiálů tak, aby maximálním způsobem zpříjemňoval hru na greenu. 

Když Odyssey před několika lety představil tvar Ten, okamžitě se stal populární volbou na Tour a u golfistů, kteří chtěli patovat s větší jistotou. Tato osvědčená konstrukce hlavy klade důraz na zarovnání a vysokou MOI a tyto dvě klíčové vlastnosti výrazně zlepšila. Je lehčí, tužší a ještě stabilnější, aby podporoval lepší tempo a větší konzistenci vašeho úderu.

Nejoblíbenější putterová vložka White Hot je zpět s původním složením, pocitem, zvukem a výkonem.

Vylepšený je i shaft Stroke Lab. V ocelové části je snížena hmotnost shaftu o sedm gramů. Zároveň je tužší a stabilnější pro ještě větší konzistenci ve vašem úderu a výkonu.

Grip: Odyssey OVERSIZE (širší grip s průměrem 3,1 cm)

Technické parametry

Model
Head Type
Loft
Availability
Standard Length
Lie
Offset
Toe Hang
Head Weight

2-BALL TEN TOUR LINED
Mallet

RH
33"
70.0°
FULL SHAFT

365g

2-BALL TEN TOUR LINED
Mallet

RH
34"
70.0°
FULL SHAFT

365g

2-BALL TEN TOUR LINED
Mallet

RH
35"
70.0°
FULL SHAFT

365g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana pravá