Putter Odyssey Ai-ONE Seven CH, Pistol grip, pravá strana Ai-ONE Seven CH je ikonický tvar a moderní klasika s hranatým designem, který umožňuje velmi snadné zarovnání. Jeho klikový hosel poskytuje minimální povisnutí špičky, což se nejlépe hodí pro údery s menší rotací obličeje a obloukem. Tento putter je vybaven vložkou Ai-ONE s hliníkovým podkladem a uretanovým úderovým povrchem White Hot a novým ocelovým šaftem SL 90 Stroke Lab. Všem golfistům, dokonce i těm nejlepším hráčům na světě, čas od... Celý popis

Koupit za 6 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Putter Odyssey Ai-ONE Seven CH, Pistol grip, pravá strana
Ai-ONE Seven CH je ikonický tvar a moderní klasika s hranatým designem, který umožňuje velmi snadné zarovnání. Jeho klikový hosel poskytuje minimální povisnutí špičky, což se nejlépe hodí pro údery s menší rotací obličeje a obloukem. Tento putter je vybaven vložkou Ai-ONE s hliníkovým podkladem a uretanovým úderovým povrchem White Hot a novým ocelovým šaftem SL 90 Stroke Lab.
Všem golfistům, dokonce i těm nejlepším hráčům na světě, čas od času unikne střed úderové plochy. A když ztratíte rychlost ve srovnání se středovým úderem, míček se nekutálí tak daleko, jak jste zamýšleli, takže zahrajete více patů nebo je necháte dál od jamky. Nyní v Odyssey Ai-ONE Milled puttru jsme využili špičkový design umělé inteligence Callaway a supervýpočetní schopnosti, abychom vytvořili úroveň výkonu vložky v hlavě puttru, které se žádná jiná nevyrovná.
Tyto prémiové puttery mají tělo ze 100% frézované nerezové oceli titanovou vložkou. Konstrukce z více materiálů zahrnuje jedinečné kontury na zadní straně obličeje, které minimalizují ztráty rychlosti míče při zásazích mimo střed a výrazně zvyšují sweet spot.
Revoluční uretanová vložka Ai-ONE poskytuje konzistentnější rychlosti míčku, dokonce i při zásazích mimo střed, díky čemuž jsou paty až o 21 % blíže jamce.Vložka Ai-ONE, navržená pomocí umělé inteligence, má kontury na hliníkové podložce vložky, abychom podpořili konzistentní rychlost míče po celé ploše. Do tohoto hliníkového podkladu je vložena vytvarovaná drážkovaná uretanová vrstva White Hot pro klasický White Hot pocit, který hráči Tour i amatéři milují.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana pravá