Odyssey DFX 7 OS

100 %
(1 hodnocení)

Puttery Odyssey DFX jsou navrženy s nejměkčí technologií vložek, která kdy pomohla zlepšit vaše putování. Vložka DFX je ve skutečnosti až o 20% měkčí než legendární vložka White Hot a je určena pro golfisty, kteří chtějí velice měkký pocit a skvělé rolování míčku na greenech. Tento putter funguje! Putter je k dispozici v pěti nejlegendárnějších modelech a vypadá skvěle s prémiovým celočerným designem hlavy od těla až po samotnou vložku. Model DFX #7 představuje legendární ,,vidlicový“ tvar hlavy... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Puttery Odyssey DFX jsou navrženy s nejměkčí technologií vložek, která kdy pomohla zlepšit vaše putování. Vložka DFX je ve skutečnosti až o 20% měkčí než legendární vložka White Hot a je určena pro golfisty, kteří chtějí velice měkký pocit a skvělé rolování míčku na greenech. Tento putter funguje! Putter je k dispozici v pěti nejlegendárnějších modelech a vypadá skvěle s prémiovým celočerným designem hlavy od těla až po samotnou vložku.

Model DFX #7 představuje legendární ,,vidlicový“ tvar hlavy hole, s vyvážením těžiště hole do středu hlavy hole a je tedy určený pro hráče, jenž vedou svoji dráhu puttu po rovině a minimálním oblouku.

Shaft: Odyssey Steel (ocelový)

Grip: Odyssey Pistol (užší grip)

Technická specifikace:

MODEL
HEAD TYPE
LOFT
AVAILABILITY
STANDARD LENGTH
LIE
TOE HANG
HEAD WEIGHT

SEVEN
MALLET

RH ONLY
33"
70.0°

345G

SEVEN
MALLET

RH ONLY
34"
70.0°

345G

SEVEN
MALLET

RH ONLY
35"
70.0°

345G
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana levá