Odyssey Stroke Lab Black R-Line Arrow putter 35'', pravý pánský putter pravý délka: 35'' grip: Odyssey Stroke Lab Oversize Grip typ mallet - rozložení váhy po obvodu hlavy pro vyšší MOI (stabilita hlavy) video Černá povrchová úprava PVD dává těmto putterům čistý bohatý vzhled a doplňují původní modely Stroke Lab se stříbrným a černým povrchem. Technologie Stroke Lab - revoluce ve vyvážení putteru pro výrazně stabilnější patování. Část váhy (40g) shaftu přesunuta do hlavy (10g) a vršku gripu... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Odyssey Stroke Lab Black R-Line Arrow putter 35'', pravý

pánský putter pravý
délka: 35''
grip: Odyssey Stroke Lab Oversize Grip
typ mallet - rozložení váhy po obvodu hlavy pro vyšší MOI (stabilita hlavy)
video
Černá povrchová úprava PVD dává těmto putterům čistý bohatý vzhled a doplňují původní modely Stroke Lab se stříbrným a černým povrchem.
Technologie Stroke Lab - revoluce ve vyvážení putteru pro výrazně stabilnější patování. Část váhy (40g) shaftu přesunuta do hlavy (10g) a vršku gripu hole (30g). Shaft z multimateriálu - kombinace oceli a grafitu.
Technologie White Hot Microhinge - bezkonkurenční pocit a rolování míčku. Kombinace legendární White Hot vložky pro skvělý pocit s desítkami Microhinge háčků na úderové ploše, které podporují topspin pro plynulé rolování míčku a přesné držrní směru a vzdálenosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana pravá