Odyssey Stroke Lab Triple Track 2-Ball putter + OverSize grip, kryt hlavy Novinka pro rok 2020 - putter Triple Track 2-Ball - představuje tvar hlavy oblíbeného putteru. Nechybí optické prvky ve tvaru dvou míčků s Triple Track liniemi. Nové zarovnávací linie Triple Track Tři linie Triple Track používá Vernier Hyper Acuity pro lepší a konzistentnější zarovnání, což je klíčové pro správný putt. Je to design, který je neuvěřitelně intuitivní a snadno použitelný. Stroke Lab vyvážení Inovativní shaft... Celý popis

Koupit za 5 815 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Odyssey Stroke Lab Triple Track 2-Ball putter + OverSize grip, kryt hlavy
Novinka pro rok 2020 - putter Triple Track 2-Ball - představuje tvar hlavy oblíbeného putteru. Nechybí optické prvky ve tvaru dvou míčků s Triple Track liniemi.

Nové zarovnávací linie Triple Track
Tři linie Triple Track používá Vernier Hyper Acuity pro lepší a konzistentnější zarovnání, což je klíčové pro správný putt. Je to design, který je neuvěřitelně intuitivní a snadno použitelný.
Stroke Lab vyvážení
Inovativní shaft z více materiálů šetří 40 gramů hmotnosti, která je přerozdělena do hlavy a na konec gripu. Díky tomu získává putter lepší tempo a konzistenci v puttu.
Nová Microhinge Star vložka úderové...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana levá