Cart bag z řady ALL ELEMENTS s patentovaným gumovým systémem ochrany holí OGIO Silencer v novém 15-ti cestném organizéru. Spolu s novými barvami a vzory pro rok 2023 nabízí taška All Elements zatavené zipy a prémiové voděodolné materiály. Udržujte veškeré své golfové vybavení v suchu při hře za jakýchkoli podmínek a zároveň dejte najevo svůj individuální vkus! Díky skvělým úložným a organizačním funkcím, popruhům na vozíku a technologii Silencer je to ideální taška na vozík pro rok 2023. OGIO... Celý popis

Koupit za 9 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cart bag z řady ALL ELEMENTS s patentovaným gumovým systémem ochrany holí OGIO Silencer v novém 15-ti cestném organizéru. Spolu s novými barvami a vzory pro rok 2023 nabízí taška All Elements zatavené zipy a prémiové voděodolné materiály.

Udržujte veškeré své golfové vybavení v suchu při hře za jakýchkoli podmínek a zároveň dejte najevo svůj individuální vkus! Díky skvělým úložným a organizačním funkcím, popruhům na vozíku a technologii Silencer je to ideální taška na vozík pro rok 2023.

OGIO pro tuto řadu používá slogan "Enjoy the silence" = Užijte si ticho. Hole díky systému Silencer do sebe navzájem nenarážejí a tím pádem si můžete užívat ticho při manipulaci s bagem, respektive s vozíkem.

Klíčové parametry:

- 15- ti cestný gumový organizér Silencer

- 2 madla

- 6 vnějších kapes na zip (na cennosti, na oblečení, na míčky, chladící kapsa na nápoje)

- 2 síťované kapsy na pití

- Držák na deštník

- Držák na ručník

- Kryt proti dešti (na hole)

- Polstrovaný popruh

- Poutka na uchycení k vozíku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ogio