OMBRE CLIP IN 7pásů HNĚDÁ/blond #12/20 45cm

0 %
(0 hodnocení)

 Luxusní, jemné vlasy k prodloužení i ke zhuštění vašeho účesu. 100% pravé vlasy OMBRE CLIP IN/ON EXTENSION  Metoda prodloužení:  OMBRE CLIP IN EXTENSION (vlasy na sponkách) Struktura:                   rovné Délka:                         45cm Váha:                          70g Typ vlasů:                  100% lidské remy vlasy evropského typu Odstín:                       č. 12/20 - vrchní část tmavě hnědá/ spodní část tmavší blond ( shodné s obrázkem ) Balení obsahuje:       1x 20cm... Celý popis

Popis

 Luxusní, jemné vlasy k prodloužení i ke zhuštění vašeho účesu.

100% pravé vlasy OMBRE CLIP IN/ON EXTENSION

 Metoda prodloužení:  OMBRE CLIP IN EXTENSION (vlasy na sponkách)

Struktura:                   rovné

Délka:                         45cm

Váha:                          70g

Typ vlasů:                  100% lidské remy vlasy evropského typu

Odstín:                       č. 12/20 - vrchní část tmavě hnědá/ spodní část tmavší blond ( shodné s obrázkem )

Balení obsahuje:      

1x 20cm široký pás (4 sponky)

2x 15cm široký pás (3 sponky)

2x 10cm široký pás (2 sponky)

2x 5cm široký pás (1 sponka)

 

Hmotnost sady je 70g. (tato váha vlasů je nutná pro věrohodné prodloužení celkového účesu)

Sada obsahuje celkem 10ks speciálních clip in hřebínků, které jsou již připevněné k vlasovým pásům, takže stačí jen nasadit a prodloužit si účes.
Délka clip in vlasů je 45cm. Naše luxusní sady clip in vlasů jsou velmi kvalitní, husté a hebké na dotek! Označení REMY znamená velmi kvalitní vlasy, které mají kutikulu vždy směrem dolů, čímž se zamezí nežádoucímu zacuchávání. Jinými slovy, všechny vlasy v našich sadách jsou poskládané ve směru jejich přirozeného růstu a ne náhodně jako u clip in setů jiných výrobců. Clip in hair jsou nejšetrnější metodou prodlužování vlasů za nejnižší cenu. Naše vlasy můžete jakkoli tepelně upravovat (fénovat, žehlit, natáčet), pro úpravu odstínu můžete používat přelivy či barvy (vlasy se jen nedoporučují odbarvovat). Prodlužování metodou clip in je časově nenáročné, výsledku docílíte již za 5 minut v pohodlí vašeho domova!
Zobrazit více