Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...

Optické patch kabely, konektory ...

Výrobci:

OEM
Nalezeno:    57 produktů

Podobné fráze:

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 120 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 163 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 177 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 117 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 123 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 233 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 111 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

433099 - Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord LC 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable - 2220

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči,,- koncovka LC,,- s

Více informací

Optický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné (ORS-416A)

Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit simplex adaptéry pro ST, SC, FC a duplexním LC. Součástí je adaptér pro pigtail kabely (6 otvorů, 3mm průměr). Rozměry: 150x104x27 mm - Souč

Více informací

Optický plastový rozvaděč pro 24 svarů, 24 pigtailů, 2 kabelové porty, odklopná dvířka (ORS-224)

Malý plastový rozvaděč pro odbočkování nebo zakončení optického vedení pomocí pigtailů. Umístění 24 svarků, 2x otvory pro průchozí kabel hlavního vedení, 2 výstupní porty pro celkem 24 pigtailových napojení. Dvě kazety na svarky. Kabely uchyceny ve šroubových třmenech. Uzavření sříňky na šroub.

Více informací

Optický nástěnný rozvaděč, 12 simplex portů, pro ST/FC (OR038-12-ST)

Nástěnný optický rozvaděč na zeď, pro 12 simplex adaptérů ST/FC, barva světle šedá, kovová skříň, kazeta na svarky. Rozměry H:60mm, V:250mm, S:260mm.

Více informací

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:ST.

Více informací

KELine O-Patchcable 62.5/125 OM1, SC-SC Duplex, 2.0m.

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC.

Více informací

Kotva pro samonosné kabely DROP FTTx G.657A 2-6 mm

Kotva pro kabely FTTx G.657A, průměru 2-6 mm - pro instalaci samonosných DROP kabelů do průměru 6mm - velký poloměr ohybu - 3 cm - samonosné kabely průměru 2-6 mm - zátěž 1800N.

Více informací

Solarix Patch kabel Solarix 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 1m duplex

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC.

Více informací

Solarix Patch kabel Solarix 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 1m duplex

Typ vlákna:Singlemode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Více informací

Podobné fráze: