Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Doporučujeme

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 1m - 1110

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na d



Informace v obchodě
Do 3 dnů
Do obchodu

Všechny nabídky pro OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m



Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 1m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-SC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 1 m



Doprava: zdarma
= 237 Kč
Skladem
Do obchodu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m



Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 1m - 1110

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na d



Informace v obchodě
Do 3 dnů
Do obchodu

Parametry OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze:

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m •  opticky duplexni kabel 50 125 mtrj st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 sc sc ls0h 1m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 sc sc 1m   •  duplexni kabel 9 125 lc sc ls0h lszh 1m   •  lcs duplexni kabel 62 5 125 lc sc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 1m   •  duplexni kabel 9 125 lc st 1m   •  duplexni kabel 62 5 125 st st 1m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 lc sc 1m   •  op duplexni kabel 62 5 125 sc sc 15m   •  fo patchkabel mm 50 125 lc sc duplexni 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om2 sc sc 3m   •  opticord st sc 50 125 1m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 st st 1m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc st 1m   •  opticord st sc 50 125 1m 1110   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 5m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 3m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 3m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 10m   •  duplexni kabel 9 125 st sc 2m   •  433036 opticord st sc 50 125 1m 1110   •  opticky duplexni kabel 62 5 125 st st 2m   •