Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Doporučujeme

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2m - DK-2512-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,,,,Duplex cable,,LSOH,,Connector with ceramic ferrule



Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu

Všechny nabídky pro Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

DATACOM optický patchcord ST-SC 50/125 MM 2m duplex

Optický patchcord DATACOM ST-SC 50/125 MM 2m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM Průměr optického vlákna: 50 µm Konektor 1: ST Konektor 2: SC Délka: 2 m



Doprava: zdarma
= 255 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2 m



Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2m - DK-2512-02

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,,,,Duplex cable,,LSOH,,Connector with ceramic ferrule



Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu

Parametry Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze:

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m •  duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 2m   •  duplexni kabel 9 125 lc st 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 st st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 lc sc 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 lc st 2m   •  lcs duplexni kabel 62 5 125 st st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 st st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 st sc 1m   •  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 sc sc 1m   •  op duplexni kabel 50 125 sc sc 30m   •  duplexni kabel 50 125 om2 sc sc 3m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc st 2m   •  datacom opticky pigtail sc 50 125 mm 2m   •  op duplexni kabel 50 125 sc sc 7 5m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 lc st 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 3m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 5m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 3m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 10m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 sc sc 1m   •  duplexni kabel 9 125 lc lc 2m   •  lcs duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 3m   •