Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Všechny nabídky pro Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Solarix Patch kabel 50/125 STupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OM3-1M-D

Patch kabel Solarix 50/125 STupc/STupc MM OM3 1m duplex Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory STupc/STupc, délka 1m Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Technické informace Plášť: LSOH Konektor: ST/ST Broušení ferule: UPC/UPC Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm Typ vlákna: G.651.1 OM3 Délka: 1 m Max. zpětný útlum: >35 dB Max. vložný útlum: Cykly připojení odpojení: min. 1000 Rozměr vlákna: 50.5/125 µm Průměr primární oc



Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 3m MM

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST. MM je vícevidové optické vlákno, které je nejčastěji používáno pro komunikaci na krátké vzdálenosti, jako například uvnitř budovy nebo areálu. Rychlost přenosu u vícevidových linek se pohybuje okolo 10 Mbit/s až 10 Gbit/s na vzdálenosti do 600 metrů, což je více než dostačující pro většinu prostor. Parametry: Propojovací kabel: duplexní Konektor: ST-ST Typ kabelu: 50 / 125 Délka: 3 m Typ optického kabelu: MM



Doprava: zdarma
= 264 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 3m MM

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST. MM je vícevidové optické vlákno, které je nejčastěji používáno pro komunikaci na krátké vzdálenosti, jako například uvnitř budovy nebo areálu. Rychlost přenosu u vícevidových linek se pohybuje okolo 10 Mbit/s až 10 Gbit/s na vzdálenosti do 600 metrů, což je více než dostačující pro většinu prostor. Parametry: Propojovací kabel: duplexní Konektor: ST-ST Typ kabelu: 50 / 125 Délka: 3 m Typ optického kabelu: MM



Doprava: zdarma
= 264 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Parametry Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: