Světluška má dva režimy svícení – svítí a bliká. Zapíná a vypíná se otočením o 90 stupňů. V režimu svícení vydrží 100 hodin, v režimu blikání vydrží víc jak 250 hodin. Pokud ti světluška přestane svítit, baterky vyměníš snadno za 2 nové CR2032. Světluška podle tvého výběru, 2 x baterka CR2032, gumový pásek na upevnění světlušky na obojku. Orbiloc Safety Dog Light. High-tech LED světlo pro psy na obojek nebo postroj. Vyrobeno v Dánsku. LED světlo na obojek Orbiloc je nejvýkonnější a nejodolnější... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Světluška má dva režimy svícení – svítí a bliká. Zapíná a vypíná se otočením o 90 stupňů. V režimu svícení vydrží 100 hodin, v režimu blikání vydrží víc jak 250 hodin. Pokud ti světluška přestane svítit, baterky vyměníš snadno za 2 nové CR2032. Světluška podle tvého výběru, 2 x baterka CR2032, gumový pásek na upevnění světlušky na obojku.

Orbiloc Safety Dog Light. High-tech LED světlo pro psy na obojek nebo postroj. Vyrobeno v Dánsku.

LED světlo na obojek Orbiloc je nejvýkonnější a nejodolnější světlo pro psy na světě. S touhle vychytávkou si troufnete i na večerní procházky přírodou, protože vašeho psa uvidíte na vzdálenost až 5 km! Orbiloc vytváří bodové světlo, které neosvětluje okolí, takže vašeho psa neruší.

Tohle světlo vydrží všechno. Je voděodolné do hloubky 100 metrů a náraz o síle do 100 kg snese jako nic. Stejně jako teplotu v rozpětí -40°C až 50°C. Světlo prostě připnete na obojek, na výběr máte ze dvou různých způsobů uchycení. O výdrž se nemusíte obávat. V režimu blikání světlo funguje 250 hodin, v režimu svícení 100 hodin. Není divu, že si ho oblíbili nejenom milovníci psů, ale i sportovci, záchranáři a horolezci.

Součástí balení je nastavitelný silikonový pásek pro uchycení na obojek nebo postroj a 2 výměnné baterie CR2032.

- Viditelnost do 5km
- Voděodolné a nárazuvzdorné 
- 2 režim svícení 
- Dlouhá výdrž baterie
- Různé způsoby a uchycení na obojek, postroj nebo obleček 
- Kombinujte s originálním příslušenstvím 
- Vyrobeno v nejvyšší kvalitě v Dánsku 

Rozměry: 3,5 cm x 2,0 cm
Zobrazit více