Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Ořezávátka

Ořezávátka

Výrobci:

Maped  •  Stabilo
Nalezeno:    36 produktů

Podobné fráze:

Maped Boogy - mix barev s odpadní nádobkou

Plastové ořezávátko bez odpadní nádobky a s 1 otvorem. Mix barev.

Více informací
od 16 Kč
Koupit nejlevněji

Stabilo EASYcolors - pro leváky

Ergonomicky tvarované ořezávátko zcela přizpůsobená potřebám leváků. Díky svému provedení je vhodné pro silné tužky a pastelky Ořezávátko je bez zásobníku. Dříve označené jako EASYgraph. Tip: K tomuto ořezávátku můžete zakoupit i ergonomické tužky pro děti, které začínají se psaním Stabilo EasyGraph

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Stabilo EASYcolors - pro praváky

Ergonomicky tvarované ořezávátko zcela přizpůsobená potřebám praváků. Díky svému provedení je vhodné pro silné tužky a pastelky. Ořezávátko je bez zásobníku. Dříve označené jako EASYgraph. Tip: K tomuto ořezávátku můžete zakoupit i ergonomické tužky pro děti, které začínají se psaním Stabilo EasyGraph

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Stabilo EASYergo - pro praváky - fialové

Speciální ořezávátko pouze pro mechanické tužky EASYergo. Varianta pro praváky.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

Pastelky Maped Color Peps 12ks + ořezávátko a grafitová tužka 290749283

Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. Souprava 12 barev v papírovém pouzdře + ořezávátko Maped Vivo a grafitová tužka Maped Trojhranné tělo Měkká odolná tuha Jasné barvy Tloušťka tuhy 2,9 mm Vhodné pro praváky i pro leváky. Zakupte produkt Pastelky Maped Color´Peps - 12 barev + ořezávátko a grafitová tužka z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Maped za cenu 46 Kč.

Více informací

Ořezávátko Top Model Ořezávátko světle růžová 356012600

Krásné plastové ořezávátko se dvěma otvory. Odpadní nádobka umožňuje snadnou kontrolu naplnění odřezky. Speciální krycí vršek brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky. Praktická pomůcka v designu kolekce TOP Model pro všechny školačky.Délka: 45 mmŠířka: 42 mmVýška: 63 mmVáha: 33 g Zakupte produkt Ořezávátko Top Model Ořezávátko světle růžová z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Top Model od výrobce ostatní za cenu 41 Kč....

Více informací

Ořezávátko Top Model Ořezávátko tmavě růžová 356012601

Krásné plastové ořezávátko se dvěma otvory. Odpadní nádobka umožňuje snadnou kontrolu naplnění odřezky. Speciální krycí vršek brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky. Praktická pomůcka v designu kolekce TOP Model pro všechny školačky.Délka: 45 mmŠířka: 42 mmVýška: 63 mmVáha: 33 g Zakupte produkt Ořezávátko Top Model Ořezávátko tmavě růžová z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Top Model od výrobce ostatní za cenu 41 Kč....

Více informací

Ořezávátko Top Model Ořezávátko svítící srdce růžové,Top Model 356012639

Originální ořezávátko se svítícím efektem srdíčka po vložení tužky. Odpadní nádobka umožňuje snadnou kontrolu naplnění odřezky. Speciální krycí spodní díl brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky. Praktická pomůcka pro všechny školačky.Délka: 43 mmŠířka: 42 mmVýška: 27 mmVáha: 19 g Zakupte produkt Ořezávátko Top Model Ořezávátko svítící srdce růžové,Top Model z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Top Model od výrobce ostatní za cenu 63 Kč....

Více informací

Ořezávátko Miss Melody Modré 356012776

Krásné plastové ořezávátko se dvěma otvory. Odpadní nádobka umožňuje snadnou kontrolu naplnění odřezky. Speciální krycí vršek brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky.Praktická pomůcka nejen pro Vašeho malého školáka či školačku. Zakupte produkt Ořezávátko Miss Melody Modré z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Miss Melody od výrobce ostatní za cenu 89 Kč.

Více informací

Ořezávátko Miss Melody Růžové 356012777

Krásné plastové ořezávátko se dvěma otvory. Odpadní nádobka umožňuje snadnou kontrolu naplnění odřezky. Speciální krycí vršek brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky.Praktická pomůcka nejen pro Vašeho malého školáka či školačku. Zakupte produkt Ořezávátko Miss Melody Růžové z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Miss Melody od výrobce ostatní za cenu 89 Kč.

Více informací

Ořezávátko s gumou Top Model ASST Šedomodrý mikrofon 356012808

Krásné plastové ořezávátko ve tvaru mikrofonu a gumou. Speciální krycí vršek brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky.Praktická pomůcka nejen pro Vašeho malého školáka či školačku. Zakupte produkt Ořezávátko s gumou Top Model ASST Šedomodrý mikrofon z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Top Model od výrobce ostatní za cenu 89 Kč.

Více informací

Ořezávátko s gumou Top Model ASST Růžový mikrofon 356012809

Krásné plastové ořezávátko ve tvaru mikrofonu a gumou. Speciální krycí vršek brání vysypání zbytků tuhy z ořezávátka a zabraňuje tak znečištění penálu či aktovky.Praktická pomůcka nejen pro Vašeho malého školáka či školačku. Zakupte produkt Ořezávátko s gumou Top Model ASST Růžový mikrofon z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Top Model od výrobce ostatní za cenu 89 Kč.

Více informací

Set pryž + ořezávátko zvířátka mix PVC krabička 474863840

Barevná guma ve tvaru lestního zvířátka v plastové krabičce společně s ořezávátkem, mix 4 různých motivů, rozměr krabičky 3,8x3,8x9 cm. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Set pryž + ořezávátko zvířátka mix PVC krabička z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 39 Kč.

Více informací

Ořezávátko na 2 tužky s pryží, zásobník mix barev 474863843

Ořezávátko ve tvaru šestihranu s kulatou pryží v horní části, ta zakrývá 2 otvory s ořezávátky ve dvou velikostech, obsahuje i zásobník na odřezky, v barvách bílá, černá a oranžová. Rozměr ořezávátka je 3,3x3,1x6,5 cm. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Ořezávátko na 2 tužky s pryží, zásobník mix barev z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. ...

Více informací

Set pryž + ořezávátko kočka mix PVC krabička 474863849

Barevná guma ve tvaru kočky v plastové krabičce společně s ořezávátkem, mix 4 různých motivů, rozměr krabičky 3,8x3,8x9 cm. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Set pryž + ořezávátko kočka mix PVC krabička z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 32 Kč.

Více informací

Set pryž + ořezávátko sova mix PVC krabička 474863852

Barevná guma ve tvaru sovy v plastové krabičce společně s ořezávátkem, mix 4 různých motivů, rozměr krabičky 3,8x3,8x9 cm. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Set pryž + ořezávátko sova mix PVC krabička z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 32 Kč.

Více informací

Pryž s ořezávátkem sova - mix barev

Pryž ve tvaru sovy, na zádech má ořezávátko ve tvaru batohu. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Pryž s ořezávátkem sova - mix barev z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 34 Kč.

Více informací

Pryž s ořezávátkem 813229

Ořezávátko s gumou na tužky a pastelky. Strouhátko je zabudované v podstavci pod gumou. Dodáváme ve 4 barvách. . Uvedená cena je za 1 ks. Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic. Zakupte produkt Pryž s ořezávátkem 813229 z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce ostatní za cenu 26 Kč.

Více informací

Ořezávátko dětské 813226 474864113

Plastové školní ořezávátko na jednu tužku se zásobníkem na odpad ve tvaru kapky. Strouhátko je nezbytná součást školního penálu. Břit je připevněný šroubkem, takže jde demontovat a nabrousit. Dodáváme ve 4 barvách. Zakupte produkt Ořezávátko dětské 813226 z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce ostatní za cenu 24 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 2 tužky, kovové, STAEDTLER

- určeno pro standardní velikost tužek,do průměru 8,2 mm,úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linky- určeno pro silné tužky a pastelkydo průměru 10,2 mmúhel ořezu 30° pro široké a měkké linie Zakupte produkt Ořezávátko, na 2 tužky, kovové, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 35 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, "Noris Club", modré, STAEDTLER

určeno pro standardní velikost trojhranných pastelek,širokých trojhranných tužek, širokých trojhranných pasteleknádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevřeníNoris Club desing Zakupte produkt Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, "Noris Club", modré, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 79 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, různé barvy, STAEDTLER

. určeno pro standardní velikost tužek,do průměru 8,2 mm, úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linky. určeno pro silné tužky a pastelky,do průměru 10,2 mm,úhel ořezu 30° pro široké a měkké linienádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevření4 barevné kombinace Zakupte produkt Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, různé barvy, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 59 Kč....

Více informací

Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, modré, STAEDTLER

- určeno pro standardní velikost tužek,do průměru 8,2 mm, úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linky- určeno pro silné tužky a pastelky,do průměru 10,2 mm,úhel ořezu 30° pro široké a měkké linienádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevřeníSTAEDTLER design Zakupte produkt Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, modré, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 79 Kč....

Více informací

Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, různé barvy, STAEDTLER

- určeno pro standardní velikost tužek,do průměru 8,2 mm, úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linky- určeno pro silné tužky a pastelky,do průměru 10,2 mm,úhel ořezu 30° pro široké a měkké linienádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevření4 barevné kombinace Zakupte produkt Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, různé barvy, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 49 Kč....

Více informací

Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, modré, STAEDTLER

- určeno pro standardní velikost pastelek,do průměru 8,2 mm, úhel ořezu 30° pro široké a měkké linky- určeno pro silné tužky a pastelky,do průměru 10,2 mm,úhel ořezu 30° pro široké a měkké linienádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevřeníNoris desing Zakupte produkt Ořezávátko, na 2 tužky, se zásobníkem na odpad, modré, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 79 Kč....

Více informací

Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, modré, STAEDTLER

určeno pro standardní velikost tužekdo průměru 8,2 mm úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linkynádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevřeníSTAEDTLER design Zakupte produkt Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, modré, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 65 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 1 tužku, kovové, STAEDTLER

určeno pro standardní velikost tužekdo průměru 8,2 mmúhel ořezu 23° pro čisté a přesné linky Zakupte produkt Ořezávátko, na 1 tužku, kovové, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 22 Kč.

Více informací

Ořezávátko Maped I-gloo, 2 otvory 202361009

Plastové ořezávátko s průhlednou odpadní nádobkou a 2 otvory. Toto zboží se nakupuje v barevných mixech, proto NELZE zajistit větší množství od jedné barvy. V malém množství můžete napsat do poznámky, jakou barvu byste upřednostnili. Pokud to bude možné, rádi Vám vyhovíme. V případě, že chcete jedině Vámi konkrétně uvedenou barvu, uveďte to do poznámky. Zakupte produkt Ořezávátko Maped I-gloo, 2 otvory z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Maped za cenu 19 Kč....

Více informací

Ořezávátko MAPED Metal Classic, 2 otvory 202361010

Kovové ořezávátko bez odpadní nádobky se 2 otvory. Zakupte produkt Ořezávátko MAPED Metal Classic, 2 otvory z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Maped za cenu 20 Kč.

Více informací

Ořezávátko MAPED Boogy s odpadní nádobkou, 2 otvory 202361012

Plastové ořezávátko s odpadní nádobkou a 2 otvory. Ochranné, pevně uchycené uzavírání zabraňuje špinění, ideální do penálu. Odolné proti otřesům. Zakupte produkt Ořezávátko MAPED Boogy s odpadní nádobkou, 2 otvory z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Maped za cenu 24 Kč.

Více informací

Ořezávátko na silné tužky Maximus 202361014

Plastové ořezávátko s 1 otvorem pro ořezávání silných tužek a pastelek. Často jsou označovány jako JUMBO apod. Maximální průměr tužek 11 mm. Kvalitní ocelový nůž s laserem broušeným ostřím. Vhodné do penálu. Zakupte produkt Ořezávátko na silné tužky Maximus z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Fandy za cenu 18 Kč.

Více informací

Ořezávátko MAPED Shaker s odpadní nádobou, 2 otvory 202361015

Plastové ořezávátko s průhlednou odpadní nádobkou a 2 otvory. Mix barev. Zakupte produkt Ořezávátko MAPED Shaker s odpadní nádobou, 2 otvory z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Maped za cenu 18 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, černo-červené, STAEDTLER

určeno pro standardní velikost tužekdo průměru 8,2 mm úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linkynádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevřenítradiční design Zakupte produkt Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, černo-červené, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 65 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, různé barvy, STAEDTLER

4 barevné kombinaceurčeno pro standardní velikost tužekdo průměru 8,2 mm úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linkynádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevření Zakupte produkt Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, různé barvy, STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 39 Kč.

Více informací

Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, "Noris design", STAEDTLER

určeno pro standardní velikost tužekdo průměru 8,2 mm úhel ořezu 23° pro čisté a přesné linkynádoba na odřezky zabraňuje jejich rozsypáníkryt s bezpečnostním zámkem zabraňuje nenadálému otevřeníNoris design Zakupte produkt Ořezávátko, na 1 tužku, se zásobníkem na odpad, "Noris design", STAEDTLER z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Staedtler za cenu 65 Kč.

Více informací

Ořezávátko Pelikan Griffix 2 620225003

Ořezávátko Pelikan Griffix 2 pro tuhy do 2 mm, oranžové. Zakupte produkt Ořezávátko Pelikan Griffix 2 z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce Pelikan za cenu 79 Kč.

Více informací

Podobné fráze: