Balení obsahuje: informační popisek, recept na perníčky a sušenky, dvoudílné vykrajovátko ve velikosti cca 8 cm. Výška/hloubka obrysové části vykrajovátka je 1 cm. Rozměr dárkového balení je cca 9 x 14,5 cm. Vykrajovátko je vyrobeno z kvalitního certifikovaného českého Bio PLA plastu  pomocí 3D tiskové technologie.  Vykrajovátka a barevné karty s poděkováním - dodáváme v různých barevných variantách, podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách, které vidíte na fotografiích.  Vykrajovátka jsou... Celý popis

Koupit za 73 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Balení obsahuje: informační popisek, recept na perníčky a sušenky, dvoudílné vykrajovátko ve velikosti cca 8 cm. Výška/hloubka obrysové části vykrajovátka je 1 cm. Rozměr dárkového balení je cca 9 x 14,5 cm.

Vykrajovátko je vyrobeno z kvalitního certifikovaného českého Bio PLA plastu  pomocí 3D tiskové technologie.  Vykrajovátka a barevné karty s poděkováním - dodáváme v různých barevných variantách, podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách, které vidíte na fotografiích. 

Vykrajovátka jsou jako umělecké dílo. Nepatří do myčky, trouby ani na pánev a neměly by být vystaveny teplotám nad 50 stupňů. Doporučujeme je před prvním použitím a po použití ručně umýt a skladovat v suchu. Jsou vhodná pro tvoření s dětmi za dohledu dospělých, přičemž je třeba mít na paměti, že se nejedná o hračku.

Vykrajovátka tvoříme a vyrábíme s láskou v České republice.

- Pokud se rozhodněte originálně tvořit - nabízíme také samotvrdnoucí hmotu s kterou se krásně a jednoduše tvoří. Tato kvalitní hmota dodává výrobkům luxusní vzhled. 

- Pokud si přejete tvořit i magnetky, máme pro vás také  magnetické pásky a lepidla.

- Aby vaše výtvory získaly ještě úžasnější efekty, můžete si u nás pořídit barvičky, popisovače a glitrová lepidla - vše jsou zkoušené a doporučené produkty.

- Pokud se zaměřujete spíše na pečení - nabízíme také potřeby pro zdobení.

- Na závěr pak můžete své hotové výrobky ozdobit originálními samolepkami, které dodají poslední úžasný dotek vašim dílům.

 
Zobrazit více