Oboustranná deska na grilování s typickou žebrovanou strukturou na jedné straně a hladkou stranou na druhé je vyrobena z odolné litiny.  Na strukturované straně můžete grilovat maso, zeleninu, ryby i houby. A hamburgry i houstičky získají typický grilovací vzorek, někdy nazývaný branding. Hladná strana umožní přípravu volských ok, omelet, slaniny, bramborových placek i lívanečků. Pokud grilujete steaky nebo třeba šťavnatý ananas, oceníte, že šťáva nebude odkapávat do ohniště a nebudou si tvořit... Celý popis

Koupit za 577 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Oboustranná deska na grilování s typickou žebrovanou strukturou na jedné straně a hladkou stranou na druhé je vyrobena z odolné litiny. 

Na strukturované straně můžete grilovat maso, zeleninu, ryby i houby. A hamburgry i houstičky získají typický grilovací vzorek, někdy nazývaný branding.

Hladná strana umožní přípravu volských ok, omelet, slaniny, bramborových placek i lívanečků.

Pokud grilujete steaky nebo třeba šťavnatý ananas, oceníte, že šťáva nebude odkapávat do ohniště a nebudou si tvořit karcinogenní látky. A malé kousky jako žampiony, cibulka, krevety? Nepropadnou. To je jedna z výhod grilování na desce.

Přednosti litinové grilovací desky:

- oboustranné použití podle zvolených surovin

- rovnoměrné zahřívání bez teplých a studených míst

- použití na všech typech sporáků včetně indukce

- lze vložit do trouby i na gril

- je opatřena žlábkem pro odtok šťávy, výpeku

- držadla pro snadné přesunutí, vyjmutí z trouby či grilu

- lze umývat běžným způsobem, vodou se saponátem

Doporučujeme: Při manipulaci používejte kuchyňské chňapky. Po použití je vhodné desku ošetřit jedlým olejem, kterým dojde k impregnaci. Nepoužívejte organické kyseliny typu octa, to litině nesvědčí.

Návod k použití a údržbu najdete zde >>
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Materiál litinové
Tvar čtvercové
Šířka 45.5 cm
Délka 45.5 cm
Hmotnost 3.05 kg
Výška 1.5 cm