Orion KEMP 25 cm

100 %
(1 hodnocení)

Orion Talíř KEMP pr. 25 cm Dvoubarevný plastový mělký může nahradit keramické nebo porcelánové talíře doma, při stolování na terase nebo zahradě. Nebo jej lze využít jako tác pod dort, koláče nebo pečivo. Perfektní využití najde v karavanu, při kempování, na chalupě nebo na pikniku. Prostě všude, kde je potřeba odolné, ale zároveň lehké nádobí. Tato designová kolekce navíc posune vnímání plastového nádobí, které může být stylové a trendy. Zajímavý prvek tvoří horní okraj, kde vnitřní bílá barva... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Orion Talíř KEMP pr. 25 cm
Dvoubarevný plastový mělký může nahradit keramické nebo porcelánové talíře doma, při stolování na terase nebo zahradě. Nebo jej lze využít jako tác pod dort, koláče nebo pečivo. Perfektní využití najde v karavanu, při kempování, na chalupě nebo na pikniku. Prostě všude, kde je potřeba odolné, ale zároveň lehké nádobí.
Tato designová kolekce navíc posune vnímání plastového nádobí, které může být stylové a trendy. Zajímavý prvek tvoří horní okraj, kde vnitřní bílá barva přechází mírně přes okraj.
Lze jej mýt v myčce na nádobí i použít v mikrovlnné troubě k ohřevu pokrmů až do 95 °C.
Další ze serie KEMP nalezneze zde.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Materiál plast
Průměr 25 cm