Box obdélníkový transparentní s víčkem na dva pevné klipy. Stohovatelný. Materiál: plast. Rozměry: objem 1,2 l, 28x12x6 cm. Vhodný do myčky, chladničky, do MVT – bez víčka. Bez BPA. Snáší teploty -10 °C až +95 °C. Vaše lednice dostane úplně jiný rozměr se správnou organizací. S boxem FRESH získáte nejen přehled o tom, co máte v lednici, ale také zůstanou potraviny déle čerstvé. Úložný box osahuje 2 zámky po stranách.  Cesta, jak správně uspořádat hluboký prostor v lednici, jsou tyto podlouhlé boxy... Celý popis

Koupit za 58 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Box obdélníkový transparentní s víčkem na dva pevné klipy. Stohovatelný. Materiál: plast. Rozměry: objem 1,2 l, 28x12x6 cm. Vhodný do myčky, chladničky, do MVT – bez víčka. Bez BPA. Snáší teploty -10 °C až +95 °C. Vaše lednice dostane úplně jiný rozměr se správnou organizací. S boxem FRESH získáte nejen přehled o tom, co máte v lednici, ale také zůstanou potraviny déle čerstvé. Úložný box osahuje 2 zámky po stranách. 

Cesta, jak správně uspořádat hluboký prostor v lednici, jsou tyto podlouhlé boxy FRESH. 

Přestaňte hrát v lednici domino s potravinami uloženými vzadu a proměňte nepraktické police v lednici ve vysouvací zásuvky. 

Zachovávají svěžest ovoce, zeleniny, uzenin nebo sýrů.

Tyto ledničkové organizéry jsou dokonale stohovatelné, aby co nejlépe využily úložný prostor.

Každá krabice obsahuje odnímatelné víko.

Jsou vyrobeny z transparentního čirého plastu, takže obsah je vždy viditelný. 

Modulární a stohovatelné s odnímatelným víkem; hodí se do hloubky chladničky. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Výška boxu 9 cm
Šířka boxu 12 cm
Materiál plastové