Univerzální úložný box a organizér nejen na potraviny, který zničí chaos a nastaví pořádek - ORGAMIX vysoký. Nejšikovnější pomocník pro uspořádání potravin ve spižírně, úklidových prostředků v komoře či roztřídění hraček.  Opravdu kdekoli v domácnosti si vzpomenete na úklid. S těmito úložnými prostory zůstanou vaše věci vždy organizované! Plastová mřížková konstrukce s pevným dnem umožňuje větrání. Snížená přední hrana lépe vizualizuje obsah. Jsou k dispozici ve 4 velikostech, proto je lze kombinovat... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Univerzální úložný box a organizér nejen na potraviny, který zničí chaos a nastaví pořádek - ORGAMIX vysoký. Nejšikovnější pomocník pro uspořádání potravin ve spižírně, úklidových prostředků v komoře či roztřídění hraček. 

Opravdu kdekoli v domácnosti si vzpomenete na úklid. S těmito úložnými prostory zůstanou vaše věci vždy organizované! Plastová mřížková konstrukce s pevným dnem umožňuje větrání. Snížená přední hrana lépe vizualizuje obsah. Jsou k dispozici ve 4 velikostech, proto je lze kombinovat do veškerých prostorů. Lze je použít na polici nebo v extra hluboké zásuvce. Díky průhlednému materiálu, jsou výjimečně přehledné, takže můžete rychle zjistit, co je uvnitř uloženo.

Nejšikovnější pomocník pro uspořádání potravin ve spižírně, úklidových prostředků v komoře či roztřídění hraček. 

Opravdu kdekoli v domácnosti si vzpomenete na úklid,

. S těmito úložnými prostory zůstanou vaše věci vždy organizované! Plastová mřížková konstrukce s pevným dnem umožňuje větrání. Snížená přední hrana lépe vizualizuje obsah. Jsou k dispozici ve 4 velikostech, proto je lze kombinovat do veškerých prostorů. Lze je použít na polici nebo v extra hluboké zásuvce. Díky průhlednému materiálu, jsou výjimečně přehledné, takže můžete rychle zjistit, co je uvnitř uloženo.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Výška boxu 17 cm
Šířka boxu 13 cm
Materiál plastové