Chcete udělat radost ženě, která ráda peče a neustále vás rozmazluje svými cukrářskými výtvory?  Nebo si už "konečně" upečete vánoční cukroví doma a hledáte jednoduchý způsob jak na to? Razítka na sušenky jsou rychlé a dokonalé řešení.  Do vyváleného těsta nástavcem vykrojíte kolečko a do něj obtisknete vzor. Na výběr budete mít šest krásných vánočních motivů. Pro dokonalý výsledek je vhodné zvolit těsta, která se neroztékají a nenabývají.  Obsah balení: 6x razítko, 1x nástavec. Rozměry: 12 x 6,5... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chcete udělat radost ženě, která ráda peče a neustále vás rozmazluje svými cukrářskými výtvory?  Nebo si už "konečně" upečete vánoční cukroví doma a hledáte jednoduchý způsob jak na to? Razítka na sušenky jsou rychlé a dokonalé řešení.  Do vyváleného těsta nástavcem vykrojíte kolečko a do něj obtisknete vzor. Na výběr budete mít šest krásných vánočních motivů. Pro dokonalý výsledek je vhodné zvolit těsta, která se neroztékají a nenabývají. 
Obsah balení: 6x razítko, 1x nástavec.
Rozměry: 12 x 6,5 x 6,5 cm
Materiál: PP, silikon
Barva: červená
Motiv: vánoční
Nástavcem sušenku snadno vykrojíte
Pro správné fungování je nutné, aby se razítka používala na těsta, která se neroztékají (s nižším obsahem másla) a nenabývají. 
 

hceProductCert.includeHceCss = 1;
hceProductCert.load();

hceProductCert.move();
Zobrazit více