Ortovox Bivy Ultralight

57 %
(3 hodnocení)

Ultralehký bivak ORTOVOX BIVY ULTRALIGHT váží pouhých 150 g a ve sbaleném stavu je menší než čtvrt litrová plechovka. Voděodolné a větruodolné provedení tě ochrání v nepříznivých podmínkách a zároveň tě udrží v teple. - Určeno pro 1-2 osoby (110 x 235 cm) - Extrémně lehký 150 g - Sbalený rozměr 9 x 5 x 5 cm - Voděodolný - Větruodolný - Ochrana před chladem díky vnitřní vrstvě stříbrné fólie, která odráží teplo Bivak jako součást povinné výbavy do hor Malý a lehký balíček nezabere místo v batohu,... Celý popis

Koupit za 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ultralehký bivak ORTOVOX BIVY ULTRALIGHT váží pouhých 150 g a ve sbaleném stavu je menší než čtvrt litrová plechovka. Voděodolné a větruodolné provedení tě ochrání v nepříznivých podmínkách a zároveň tě udrží v teple.

- Určeno pro 1-2 osoby (110 x 235 cm)
- Extrémně lehký 150 g
- Sbalený rozměr 9 x 5 x 5 cm
- Voděodolný
- Větruodolný
- Ochrana před chladem díky vnitřní vrstvě stříbrné fólie, která odráží teplo
Bivak jako součást povinné výbavy do hor
Malý a lehký balíček nezabere místo v batohu, ale v nouzové situaci udělá velkou a neocenitelnou službu. Můžeš ho použít k neplánovanému bivakování nebo k zahřátí zraněného při úrazu, kdy čekáte na transport. Vnitřní stříbrná vrstva odráží teplo zpátky dovnitř. Vnější strana je svítivě oranžová pro lepší viditelnost při záchraně.
Navržen pro nouzové bivakování
Obal bivaku lze stáhnout pomocí šňůrky a plastového zámku. Bivakovací pytel lze sice použít opakovaně, ale není vhodný pro pravidelné používání. ORTOVOX BIVY ULTRALIGHT je svými materiály i designem navržen pro nouzové použití.
Je tento bivak vhodný pro tebe?
Pokud hledáš ultralehký nouzový bivak se stříbrnou vložkou, zvol ORTOVOX BIVY ULTRALIGHT. Pokud chceš odolný bivakovací pytel pro dvě osoby, zvol variantu ORTOVOX BIVY DOUBLE. Model BIVY SINGLE je vhodnou volbou, pokud pravidelně bivakuješ, očekáváš od něj odolnost a nevadí ti vyšší hmotnost. Pokud hledáš bivak jak na nouzové, záchranné, či pravidelné použití s alu vložkou, která odráží teplo, tak je ideální varianta ORTOVOX BIVY PRO – nejvyšší model bivaků ORTOVOX.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ortovox
Hmotnost 150 g