Osprey Poco LT modrá sky

50 %
(1 hodnocení)

Ať už se jedná o velké nebo malé dobrodružství, nosítka Poco LT podporuje objevování. Nošení dítěte na zádech v podpůrném, vrozeně bezpečném a pohodlném nosiči vám umožňuje sdílet úhel pohledu a zároveň vám dává svobodu a mobilitu ke společnému dobrodružství. Sdílení nových zkušeností s dětmi tímto způsobem je zaujme a dá jim nový pohled na svět kolem nich. Poco LT je lehčí a sbalí se menší než většina dětských nosičů s rámem, takže je perfektní volbou pro cestování, použití ve městě nebo na dobrodružství,... Celý popis

Koupit za 7 097 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ať už se jedná o velké nebo malé dobrodružství, nosítka Poco LT podporuje objevování. Nošení dítěte na zádech v podpůrném, vrozeně bezpečném a pohodlném nosiči vám umožňuje sdílet úhel pohledu a zároveň vám dává svobodu a mobilitu ke společnému dobrodružství. Sdílení nových zkušeností s dětmi tímto způsobem je zaujme a dá jim nový pohled na svět kolem nich.

Poco LT je lehčí a sbalí se menší než většina dětských nosičů s rámem, takže je perfektní volbou pro cestování, použití ve městě nebo na dobrodružství, kde je hmotnost na prvním místě. Menší půdorys než naše větší nosiče Poco, jeho použití ve stísněných prostorech, jako jsou obchody nebo rušné ulice, je hračkou, a přitom stále nabízí výkon a pohodlí, které očekáváte jak pro vás, tak pro vaše ratolesti.

Odnímatelný postroj a bederní pás pomáhají zabránit zachycení popruhů v botách auta nebo letištních dopravnících, když se nepoužívají. Vytahovací sluneční clona UPF 50+ pomáhá udržet vaše dítě v pohodlí, zatímco přes síťované boční panely může stále cirkulovat studený vzduch. Dvě velké kapsy na batohu poskytují prostor pro víc než jen to nejnutnější. Kapsa na bederním pásu na zip na jedné straně a snadno přístupná kapsa ze strečové síťoviny na straně druhé udrží vaše nezbytnosti také po ruce.

Nastavení poco k použití zabere jen několik sekund a poskytne vašemu dítěti bezpečné nošení s certifikací TÜV GS. Kompatibilní s univerzálním pouzdrem Poco Raincover a Poco Carrying Case.

Hmotnost: 2,3 kg

Rozměry (CM): 71L / 38W / 45D

Materiál: 210D Bluesign Nylon Diamond

Funkce

- Zabudovaná sluneční clona Poco s hodnocením UPF 50+
- Přístup k vnější hydrataci
- Přední kapsa na zip
- Vnitřní klip pro připevnění klíče
- Velká spodní přihrádka na zip
- Hrudní popruh s nouzovou píšťalkou
- Odepnout postroj a bederní pás
- Vysekaný postroj EVA
- Integrovaný stojánek udržuje batoh ve vzpřímené poloze a přístupný
- Popruhová rukojeť
- Kompatibilní se zásobníky Hydraulics™
- Polstrovaný bederní pás
- Uchopte rukojeť nahoře
- Nastavitelný zádový panel AirScape™
- Dvě kapsy na bederním pásu PowerMesh™
- Vnitřní klip pro připevnění klíče
- Měkké ventilované sedlo, nastavitelné pro pohodlí a rovnováhu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Osprey
Druh nosítka
Nosnost 22 kg
Barva modré
Značka Osprey