Se sluneční clonou, pláštěnkou a poutky na hračky budete vědět, že váš dobrodružný pasažér bude v dětských nosičích Poco Plus v bezpečí. Díky stejnému inovativnímu závěsnému síťovanému zádovému systému se oba budete cítit pohodlně, když se vydáte za dobrodružstvím. Zádový systém je vybaven nastavitelným bederním pásem Fit-on-the-Fly™ a nastavitelnou délkou trupu při výměně dětského batohu z mámy na tátu. Dětský bezpečnostní pás, sedák a třmeny na nohy jsou také nastavitelné tak, aby vyhovovaly... Celý popis

Koupit za 10 430 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Se sluneční clonou, pláštěnkou a poutky na hračky budete vědět, že váš dobrodružný pasažér bude v dětských nosičích Poco Plus v bezpečí. Díky stejnému inovativnímu závěsnému síťovanému zádovému systému se oba budete cítit pohodlně, když se vydáte za dobrodružstvím.

Zádový systém je vybaven nastavitelným bederním pásem Fit-on-the-Fly™ a nastavitelnou délkou trupu při výměně dětského batohu z mámy na tátu. Dětský bezpečnostní pás, sedák a třmeny na nohy jsou také nastavitelné tak, aby vyhovovaly široké škále velikostí, tvarů a hmotností dětí. Bezpečnost dětí je v popředí designu a tento výrobek má bezpečnostní certifikaci TÜV GS, která to jen potvrzuje. Výlet s malými dětmi obvykle znamená mít s sebou více vybavení a je důležité mít po ruce základní věci, jako jsou sušenky a láhve s vodou. Poco Plus to řeší snadno dostupnými síťovanými bočními kapsami a kapsami na bederním pásu na zip. Hlavní přihrádka na zip pod dětskou sedačkou pojme vaše objemné zásoby. Všichni máme rádi slunce, ale zejména jako rodiče si musíme dávat pozor na ochranu před sluncem. Poco Plus má sluneční clonu s hodnocením UPF 50+, chrání váš malý náklad před škodlivými slunečními paprsky, díky čemuž je ideálním místem pro odpolední zdřímnutí. Když se počasí zhorší, nasaďte integrovanou pláštěnku.

Vlastnosti

Zabudovaná sluneční clona s UPF 50+
Integrovaná a odnímatelná pláštěnka
Nastavitelný bederní pás Fit-on-the-Fly™
Rukojeť pro přenášení
Vnitřní spona pro připevnění klíčů
Hrudní popruh s nouzovou píšťalkou
Měkké ventilované sedlo, nastavitelné pro pohodlí a rovnováhu
Integrované / odnímatelné zrcadlo
Integrovaný stojan udržuje batoh ve vzpřímené poloze
Kompatibilní s rezervoáry Hydraulics™ a Hydraulics™ LT
Certifikát TÜV GS
Nastavitelný AirSpeed™ síťovaný zádový systém
Nastavitelné dětské bezpečnostní pásy, sedák a třmeny na nohy
Boční kapsy ze strečové síťoviny
Odnímatelná a omyvatelná podložka Drool Pad
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Osprey
Druh nosítka
Barva modré