Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Ostatní aktivní prvky  >  TP-LINK MC112CS

TP-LINK MC112CS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivů...

Doporučujeme

TP-LINK MC112CS (MC112CS)

Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Náklady na kabeláž jsou poloviční díky použité technologie WDN, která využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat. Využívá vlnovou délku 1310 nm pro odesílání dat a 1550 nm pro příjem dat. Z toho plyne, že další koncové zařízení, které má spolupracovat s tímto modulem, musí využívat vlnovou délku 1550 nm pro odesílání dat a 1310 nm pro příjem dat, j



Doprava: 7 Kč
= 736 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro TP-LINK MC112CS

TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC112CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení. Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km. Dobře



Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

TP-LINK MC112CS (MC112CS)

Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Náklady na kabeláž jsou poloviční díky použité technologie WDN, která využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat. Využívá vlnovou délku 1310 nm pro odesílání dat a 1550 nm pro příjem dat. Z toho plyne, že další koncové zařízení, které má spolupracovat s tímto modulem, musí využívat vlnovou délku 1550 nm pro odesílání dat a 1310 nm pro příjem dat, j



Doprava: 7 Kč
= 736 Kč
Skladem
Do obchodu

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ...



Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

TP-LINK MC112CS převodník WDM, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V), MC112CS

TP-Link MC112CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable MC112CS je média konvertor určený k prevodu médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Vďaka technológii WDM modul MC112CS využíva iba jeden optický kábel pre odosielanie a prijímanie dát, čo znižuje náklady na kabeláž na polovicu. Média konvertor MC112CS, ktorý bol navrhnutý podľa štandardov IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určený pre použitie s jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Média konvertor MC112CS podporuje špecifikáciu dlhovlnného lasera (LX) pri maximálnej r



Doprava: zdarma
= 734 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

TP-Link MC112CS Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKAC



Doprava: 79 Kč
= 831 Kč
Skladem
Do obchodu

Parametry TP-LINK MC112CS

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: