OUT! Super silný odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky - 3x koncentrovanější - obsahuje přírodní Pro-Bacterie a enzymy - účinně odstraňuje odolné skvrny a zápach, jako moč, zvratky, výkaly a krev - čistě přírodní, bezpečné používání kolem dětí i zvířat při dodržení návodu k použití - pomáhá proti dalšímu značkování - možné využít na předpírku nebo do strojů na čištění koberců - vhodné povrchy: koberce, čalounění, tkaniny, dlaždice, vinyl, matrace - nevhodné povrchy: kůže Třikrát silnější... Celý popis

Koupit za 217 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

OUT! Super silný odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky

- 3x koncentrovanější

- obsahuje přírodní Pro-Bacterie a enzymy

- účinně odstraňuje odolné skvrny a zápach, jako moč, zvratky, výkaly a krev

- čistě přírodní, bezpečné používání kolem dětí i zvířat při dodržení návodu k použití

- pomáhá proti dalšímu značkování

- možné využít na předpírku nebo do strojů na čištění koberců

- vhodné povrchy: koberce, čalounění, tkaniny, dlaždice, vinyl, matrace

- nevhodné povrchy: kůže

Třikrát silnější než klasická verze!

Profesionální složení, které obsahuje pro-bacterie produkující enzymy k odstranění odolných skvrn a zápachu, včetně moči, zvratků, výkalů, jídla, krve, hlíny a trávy. Rychle zlikviduje zápach, místo aby ho pouze překrýval. Účinný na staré i nové skvrny.

Návod k použití:

Před použitím sprej protřepejte a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži. Odstraňte možnou část nečistoty.

- Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2x větší oblast kvůli možnému rozšíření nečistoty.

- Vyčkejte 10 minut než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.

- Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

Stroje na čištění koberců: Extrémně znečištěná místa ošetřujte jednotlivě. Pro ostatní oblasti přidejte 40 ml na každý 1 l čistící tekutiny na koberce.

Ošetření textilu před praním: Aplikujte na postiženou oblast a nechte působit 5 minut před praním.

Složení: 
Vůně, amyl cinnamal, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd, bronopol, 1,2-benzisothiazolin-3-on

Varování: Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte prostředky mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce OUT!
Typ pomůcky odpuzovače a čističe