Tato ALU kola značky OZ Racing jsou určena zejména pro osobní automobily z produkce VW Group, Mercedes a nová BMW s roztečí 5x112.     OZ Racing Ultraleggera jsou naprosto výjimečná závodní kola zrozená z nespočtu zkušeností společnosti OZ v kombinaci s moderními technologiemi a trendy. Těžko najdete kola v jednodušším a zároveň ikoničtějším designu, než tento model.         Rozteč: 5x112 ET: 35 Barevné provedení: matt graphite, titanium, matt black, matt bronze Cena uvedena za 1ks!... Celý popis

Koupit za 12 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato ALU kola značky OZ Racing jsou určena zejména pro osobní automobily z produkce VW Group, Mercedes a nová BMW s roztečí 5x112.

   

OZ Racing Ultraleggera jsou naprosto výjimečná závodní kola zrozená z nespočtu zkušeností společnosti OZ v kombinaci s moderními technologiemi a trendy. Těžko najdete kola v jednodušším a zároveň ikoničtějším designu, než tento model. 

      

Rozteč: 5x112

ET: 35

Barevné provedení: matt graphite, titanium, matt black, matt bronze

Cena uvedena za 1ks!

   

    

ALU kola OZ vyrábí dnes již legendární společnost sídlící v italské Padově. Disponuje více jak několika továrnami po celém světě a v každé z nich produkuje kola nejvyšší kvality. Na trhu je desítky a díky tomu se může pochlubit zkušenostmi ze všech odvětví motorsportu. Dodává kola na rally, drifty, okruhové závody všech úrovní. Kola OZ jsou tedy vhodná i pro ty nejnáročnější z nás.
Zobrazit více

Parametry

Počet děr 5 děr
Šířka ráfku 8 ″
Rozteč děr 112 mm
Výrobce OZ Racing
Hmotnost 10.13 kg
Značka O.Z. Racing
Barva černá