Už jste někdy našli pravou perlu? U nás máte možnost otevřít si vlastní mušli s perlou. Perly jsou velice oblíbený dar na svatbu a další významné příležitosti. Perly jsou tradičním symbolem krásy, elegance a bohatství, proto je perla uznávaná jako jeden z nejcennějších božských darů již od počátku lidské historie. V našich mušlích najdete na 100% kultivovanou sladkovodní perličku o velikosti 7-9mm a to v 5 různých barevných kombinacích, které mají každá svůj speciální význam. - BíláMoudrost... Celý popis

Koupit za 1 747 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Už jste někdy našli pravou perlu?

U nás máte možnost otevřít si vlastní mušli s perlou. Perly jsou velice oblíbený dar na svatbu a další významné příležitosti. Perly jsou tradičním symbolem krásy, elegance a bohatství, proto je perla uznávaná jako jeden z nejcennějších božských darů již od počátku lidské historie.

V našich mušlích najdete na 100% kultivovanou sladkovodní perličku o velikosti 7-9mm a to v 5 různých barevných kombinacích, které mají každá svůj speciální význam.

- BíláMoudrost

- RůžováZdraví

- ČernáLáska

- KrémováÚspěch

- FialováBohatství

Co vše dostanu?

Pro výrobu našich šperků využíváme sterlingové stříbro ryzosti Ag 925/1000, které je navíc pro maximální možnou udržitelnost krásy i rhodiované.

Ke každému šperku dostanete zdarma náš certifikát o pravosti kultivovaných perel, dárkovou krabičku na šperk a pytlíček na mušli, která je uzavřená v konzervě.

Časté dotazy

Jsou perly doopravdy skutečné?

Ano. Všechny naše perly jsou 100% skutečné kultivované sladkovodní perly. Ke každé objedváce přidáváme certifikát pravosti.

Je v každé mušli perla?

Ano. Každá ústřice v sobě bude mít zaručeně perlu. Při trošce štěstí můžete najít i 2 perly.

Jakou mají mušle trvanlivost?

Naše ústřice jsou vakuově balené v konzervě. Můžete je skladovat až 6-12 měsíců při pokojové teplotě a chránit před světlem.

Nemají mušle nepříjemný zápach?

Ne. Nemusíte se bát nepříjemného zápachu.

Za jak dlouho mi přijde objednávka?

Obvykle doručíme objednávku do 1-3 pracovních dní.

Mohu zboží vrátit?

Ano. Zboží můžete nepoškozené a nepoužité vrátit bez udání důvodu do 30 dnů od přijetí objednávky.

Naše ověření pravosti perel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pan Perla
Materiál stříbro 925/1000
Určení pro ženy
Motiv srdce
Druh kamene perla
Hmotnost 3 g