Tento kamerový grip je jednou rukou odpojitelná přenosná jednotka vybavená tlačítkem REC, páčkou přiblížení, 2kanálovým XLR audio vstupem, LED osvětlením atd. Další výhodou pro vás bude možnost nahrávání audia s profesionálním mikrofonem v maximálním rozsahu. Panasonic kamerový grip VW-HU1E-K Jedná se o grip, který lze pohodlně od kamery odpojit jednou rukou. Disponuje tlačítkem REC, páčkou přiblížení, 2kanálovým XLR audio vstupem a LED osvětlením atd. Nabídne vám možnost nahrávání audia s profesionálním... Celý popis

Koupit za 8 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tento kamerový grip je jednou rukou odpojitelná přenosná jednotka vybavená tlačítkem REC, páčkou přiblížení, 2kanálovým XLR audio vstupem, LED osvětlením atd. Další výhodou pro vás bude možnost nahrávání audia s profesionálním mikrofonem v maximálním rozsahu. Panasonic kamerový grip VW-HU1E-K
Jedná se o grip, který lze pohodlně od kamery odpojit jednou rukou. Disponuje tlačítkem REC, páčkou přiblížení, 2kanálovým XLR audio vstupem a LED osvětlením atd. Nabídne vám možnost nahrávání audia s profesionálním mikrofonem v maximálním rozsahu.

2kanálové XLR Audio
+48V Fantomové napájení /MIC/LINE, volitelné XLR Audio vstupy s manuální hlasitostí k dispozici u každého ze 2 kanálů. Podporuje také 24bitové PCM audio nahrávání ve vysokém rozlišení s profesionálním mikrofonem.

Vestavěné LED video světlo
Integrované video světlo s extrémním jasem (70 lx na 1 metr), které je vhodné pro natáčení v místech s nedostatečným osvětlením. Rukojeť je vybavena voličem pro regulaci intenzity světla a tak lze snadno nastavovat jas v rozsahu od 30 % do 100 %.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Panasonic