Panasonic TX-48JZ100E

0 %
(0 hodnocení)

48" OLED televizor Panasonic TX-48JZ1000E Těstě se! Právě nyní, po zapnutí televizoru Panasonic se z prostého sledování filmů stane luxusní kino zážitek. Tento 4K OLED televizor byl za tímto účelem vytvořen ve spolupráci s filmaři, aby vyobrazený obraz opravdu 100% odrážel jejich vize a záměry. Zvuk jako v kině s Dolby Atmos Skvělý obraz je už u televizorů standardem, o to víc je pak důležité, aby byl právě skvělý a špičkový obraz doprovázen stejně tak kvalitním, doslova pohlcujícím zvukem – a... Celý popis

Popis

48" OLED televizor Panasonic TX-48JZ1000E
Těstě se! Právě nyní, po zapnutí televizoru Panasonic se z prostého sledování filmů stane luxusní kino zážitek. Tento 4K OLED televizor byl za tímto účelem vytvořen ve spolupráci s filmaři, aby vyobrazený obraz opravdu 100% odrážel jejich vize a záměry.

Zvuk jako v kině s Dolby Atmos
Skvělý obraz je už u televizorů standardem, o to víc je pak důležité, aby byl právě skvělý a špičkový obraz doprovázen stejně tak kvalitním, doslova pohlcujícím zvukem – a to tento televizor Panasonic splňuje. O mimořádný zvuk se zde stará technologie Dolby Atmos, která zajistí, že se z pohovky přenesete přímo doprostřed filmu.

Výkonný procesor HCX Pro Al
O luxusní vyobrazení obrazu se v televizoru mimo jiné stará také výkonný procesor HCX Pro Al. Procesor se stará o přesné barvy, kontrast i o ostrost obrazu. Navíc díky umělé inteligenci Al televizor dokáže rozpoznat, co sledujete a na základě toho upravit vlastnosti obrazu. Auto Al rozpozná nastavení pro sport, filmové scény a další.

Optimální jas a barvy – bez ohledu na zdroj
Podporou všech formátů HDR zajišťuje televizor nejlepší možný výkon – bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizované podle scén. Nezáleží na tom, zda má zdroj formát Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo HDR10+ Adaptive – obraz bude vždy perfektní!

Netflix Calibrated Mode
Netflix, ale i Vy si zasloužíte jen to nejlepší! Tím nejlepším je samozřejmě špičkový obraz v kvalitě 4K, který si právě můžete vychutnávat přímo z pohodlí svého domova.

Funkce vysílání
Užitečná funkce, díky které můžete seriály z Netflixu ve Vašem telefonu snadno vysílat do tohoto televizoru Panasonic? Prostě jen připojíte obě zařízení k Wi-Fi, klepnete na ikonu Cast (Vysílat) a můžete začít.

Ovládání hlasem
Televizor Panasonic si rovněž rozumí s Google Asistentem a Alexou, takže jej můžete například zapnou pouhým hlasem. Televizor můžete zapnout, můžete upravit hlasitost, vyhledávat filmy a další! Vše jednoduše pomocí vašeho hlasu.

Ohromující hraní her s Game mode Extreme
Televizor není určen jen pro sledování sportovních utkání, filmů, pořadů, seriálů apod, ale jeho prostřednictvím si můžete také vychutnat možnost hraní her.

Panasonic podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR) a variabilní obnovovací frekvencí (VRR). Třešničkou pak je certifikace technologie AMD FreeSync Premium pro zajištění nejlepšího herního zážitku spolu s nejnovějšími a nejúžasnějšími herními zařízeními.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty