Panasonic TX-55JZ980E

99 %
(8 hodnocení)

  Panasonic TX-55JZ980E (2021) je nový vynikající Smart OLED televizor s prémiovým obrazem a kvalitním zvukem. Přijímá všechny druhy televizního signálu, zvládne nahrávání pořadů na HDD, je vybavený novým obrazovým procesorem HCX Pro AI. O bezproblémový chod se stará již šestá verze opperačního systému my Home Screen 6. Televizor disponuje bohatou konektivitou a širokou výbavou aplikací a programů. Vyrábí se v České republice. Základní vlastnosti - ULTRA HD 4K SMART OLED - Velikost úhlopříčky... Celý popis

Koupit za 27 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Panasonic TX-55JZ980E (2021) je nový vynikající Smart OLED televizor s prémiovým obrazem a kvalitním zvukem. Přijímá všechny druhy televizního signálu, zvládne nahrávání pořadů na HDD, je vybavený novým obrazovým procesorem HCX Pro AI. O bezproblémový chod se stará již šestá verze opperačního systému my Home Screen 6. Televizor disponuje bohatou konektivitou a širokou výbavou aplikací a programů. Vyrábí se v České republice.

Základní vlastnosti

- ULTRA HD 4K SMART OLED

- Velikost úhlopříčky 55" (140 cm)

- Rozlišení: Ultra HD 4K 3840x 2160 obrazových bodů

- Obnovovací vertikální frekvence 40- 120 Hz

- Příjem signálu: analog (NTSC/PAL/ SECAM),DVB-T, DVB-T2 HEVC H.265, DVB-S, SVB-S2, DVB-C. Všechny tunery jsou duální.

- Jádra:4

- Procesor: HCX Pro AI

- Pozorovací úhel +/- 178 st.

- Bitová hloubka obrazu: 10 bitů

- Operační systém: My Home Screen 6

- Podpora HDR: HDR10, HDR10+, Adaptivní HDR10+, HLG, Dolby Vision

- Zvuk: 2x 15 W (2,0 CH, Cinema Surround Pro, Dolby Atmos)

- Zvukový Bluetooth výstup (Bluetooth audio link)

- Uchycení na stěnu: VESA 300x 300 mm

#ShowMore#

 

 

Download image

OLED TV TX-55JZ980E O stupeň lepší kvalita s OLED obrazovkou pro filmový zážitek.

4K OLED televizor řady JZ980 je vyrobený speciálně pro filmové labužníky. Nabízí přesné barvy, hluboké černé tóny a přesné detaily díky OLED panelu a našemu novému procesoru HCX Pro AI. Funkce Dolby Atmos® navíc nabízí zvuk domácího kinosálu, který vás obklopí a pohltí.

                           

Download image

See it all. Feel it all.

Právě tady. Právě teď. Z obyčejného se stane filmové. Je to víc než jen prosté sledování filmu. Je to jako očarování. Pouze naše 4K OLED TV vytvořené ve spolupráci s filmaři vám přináší ohromující obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky fascinujícímu prostorovému zvuku, který osloví vaše smysly, budete mít pocit, jako byste byli součástí scény. Všechny naše technologie mají inspirovat – a proměnit všední záležitosti ve filmové zážitky.

 

Download image

Neuvěřitelná filmová kvalita obrazu

OLED Panel – 4K OLED televizory mají buňky podsvícené jednotlivě a mohou tak dosáhnout přirozeného zobrazení barev a vysokého kontrastu – aby černá byla opravdu černá. Náš nejnovější procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a dolaďuje přesnost barev, kontrast a čistotu pro dosažení ještě lepšího obrazu.

 

Download image

Pociťte napětí na vlastní kůži se zvukem jako v kině

Dolby Atmos® – Náš audio systém doprovází skvělý obraz, abyste se z pohovky přenesli přímo doprostřed filmu. Integrované reproduktory a zpracování zvuku spolupracují s technologií Dolby Atmos® 3D a přináší zvuk, který vás pohltí – abyste si mohli užívat zábavu nové úrovně.

 

Download image

Optimální jas a barvy – za všech podmínek

Více formátů HDR – podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťuje náš prémiový televizor nejlepší možný výkon – bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizované podle scén. Bez ohledu na to, zda zdroj má formát Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo nový HDR10+ Adaptive.

 

Download image

Váš televizor doplňuje váš život podle vašich představ

my Home Screen 6.0 – Přístup k oblíbeným nastavením jedním stisknutím tlačítka. Připněte si na Úvodní obrazovku oblíbené položky, jako například aplikace na streamování videa. Na Úvodní obrazovce tak uvidíte jen to, co používáte. my Scenery – Naše nové prémiové televizory vám zvednou náladu, i když je zrovna nesledujete. S funkcí my Scenery si můžete vybrat z různých uklidňujících obrázků a videí nebo si nastavit vlastní podle nálady nebo denní doby. Ideální pro udržení pozornosti nebo přípravu na spánek.

 

Download image

Snadné ovládání televizoru hlasem

Zapněte svůj televizor Panasonic pomocí svého hlasu bez potřeby dálkového ovládání – jednoduše požádejte Google. Televizor můžete zapnout, upravit jeho hlasitost a další funkce pomocí vašeho hlasu. Jednoduše řekněte „OK Google“ v zařízení se službou Google Assistant a začněte. * Služba Google Assistant není v některých jazycích a zemích k dispozici. Vyžaduje připojení k internetu. Dostupnost služeb se v různých zemích a jazycích liší. Některé služby mohou být placené. Google a Google Home jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Kompatibilní se službou Alexa – změňte kanál, hlasitost nebo televizor vypněte hlasem – pomocí zařízení Amazon Alexa. Ideální, když máte obě ruce plné. * Amazon, Alexa a veškerá související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc., či jejích přidružených společností.

 

Download image

Velká 4K OLED obrazovka pro hraní her

Game Mode Extreme – náš nový OLED televizor s rozlišením 4K je připravený do akce. Podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR) a variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro novou úroveň realismu požadovanou nejnovějšími herními zařízeními. AMD Freesync Premium – Naše OLED televizory pro rok 2021 mají certifikaci AMD Freesync Premium. Jsou navrženy k zajištění nejlepšího herního zážitku spolu s nejnovějšími a nejúžasnějšími herními zařízeními. Užijte si plynulý 4K obraz na velké obrazovce a unikněte do herního světa.

 

Technické parametry

Calman READY:
Y (interní generátor vzorců)

Dolby Atmos:
Y

Surround:
Cinema Surround Pro

Výstup reproduktoru:
30 W (15 W x2)

Auto AI pro zvuk:


Režim zvuku:
Standardní/Hudba/Řeč/Stadion/Uživatelské

Alexa Built-in*4:
Y

Zabudovaná Wi-Fi síť:
A 

Bluetooth Bluetooth*8 Bluetooth Audio Link*9:
Y HID / HOGP (klávesnice/myš) A2DP (Stereofonní zvuk: In Single / Out Dual) Y

AMD Freesync Premium*11:
Y (Input 1 & 2)

Digitální tuner:
DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C

Analogový tuner:
Y

Vysílání dat:
Hbb TV

Příjem teletextu:
2000P

Záznam USB-HDD*11:
A (s funkcí opakovaného sledování živého vysílání)

Multi Window:
2T PAP/PAT

Ovládání HDAVI:
Y

Hlasový průvodce:
Y

EPG:
Y

Volba jazyku na obrazovce:
27 jazyků*19

Twin Tuner:
Y

Design:


Ochranná známka:
Panasonic

Model ID:
TX-55JZ980E

Viditelná velikost obrazovky (úhlopříčka):
139 cm / 55 palců

Rozlišení panelu:
3 840 x 2 160

Napájení:
AC 220 - 240 V, 50/60 Hz

Jmenovitá spotřeba energie:
350 W

Snímač okolního osvětlení (CATS):
Y

Příslušenství *14:
TV ovladač

Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce):
1 228 × 712 × 58 mm

Rozměry (Š × V × H) (s podstavcem) *15:
1 228 × 772 × 348 mm

Hmotnost (bez podstavce):
21,0 kg

Hmotnost (s podstavcem):
25,5 kg

VESA standard:
Y

Rozměry balení (Š × V × H):
1 586 × 852 × 229 mm

Celková hmotnost balení:
33 kg

 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty