Pandora 590719

96 %
(40 hodnocení)

Typ šperku - Náramky Náramky jsou stylovým a vkusným způsobem, jak zdobit zápěstí. Tyto šperky jsou skvělým doplňkem pro každodenní nošení nebo speciální příležitosti. Náramky můžete nosit samostatně pro decentní vzhled nebo je kombinovat pro bohatší a výraznější efekt. Noste je s hrdostí a vyjadřujte svou individualitu tímto jednoduchým, ale účinným doplňkem. Typ zapínání - Spona je zapínání, které se používá u různých šperků a slouží k bezpečnému a rychlému uzavření. Toto zapínání je jednoduché... Celý popis

Koupit za 1 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Typ šperku - Náramky

Náramky jsou stylovým a vkusným způsobem, jak zdobit zápěstí. Tyto šperky jsou skvělým doplňkem pro každodenní nošení nebo speciální příležitosti. Náramky můžete nosit samostatně pro decentní vzhled nebo je kombinovat pro bohatší a výraznější efekt. Noste je s hrdostí a vyjadřujte svou individualitu tímto jednoduchým, ale účinným doplňkem.

Typ zapínání -

Spona je zapínání, které se používá u různých šperků a slouží k bezpečnému a rychlému uzavření. Toto zapínání je jednoduché a praktické, což ho činí oblíbeným pro různé druhy náramků, náhrdelníků a náušnic.

Osazení - Bez osazení

Šperky bez osazení mají jednoduchý a minimalistický design, kde je kámen nebo materiál použitý jako hlavní prvek šperku bez dalšího zdobení. Bez osazení šperky poskytují čistý a nenápadný vzhled.

Materiál - Stříbro

Stříbro je oblíbený kov, který se používá pro výrobu různých typů šperků, včetně náušnic, prstýnků, náramků a náhrdelníků. Stříbro dodává šperkům lesk a eleganci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pandora
Materiál stříbro
Typ řetízkové
Určení dámské
Barva kamene bez kamene
Barva stříbrná
Druh kamene bez kamene
Typ zapínání na sponu
Shamballa ne
Magnetické ne
Pro páry ne
Přátelství ne
Z minerálů ne
S kameny ne
Zobrazit více parametrů