Pandora 797868

99 %
(9 hodnocení)

Stříbrný korálek kulatého tvaru je dekorován symbolem štěstí - čtyřlístkem. Korálek Čtyřlístek jistě své nositelce přinese mnoho štěstí. Po stranách jsou vyryté nápisy "Štěstí" a "Odvaha". Tento stříbrný korálek je perfektním dárkem. Objednejte nyní a vytvořte si vlastní nezapomenutelné okamžiky, které si budete připomínat celý život.  špičková kvalita, řemeslného zpracování, ručně dohotovené vysoce leštěné, barva proti vyblednutí komponent k dotvoření šperku přívěsek je kompatibilní s náramky... Celý popis

Koupit za 709 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stříbrný korálek kulatého tvaru je dekorován symbolem štěstí - čtyřlístkem. Korálek Čtyřlístek jistě své nositelce přinese mnoho štěstí. Po stranách jsou vyryté nápisy "Štěstí" a "Odvaha". Tento stříbrný korálek je perfektním dárkem. Objednejte nyní a vytvořte si vlastní nezapomenutelné okamžiky, které si budete připomínat celý život. 

špičková kvalita, řemeslného zpracování, ručně dohotovené
vysoce leštěné, barva proti vyblednutí
komponent k dotvoření šperku
přívěsek je kompatibilní s náramky Pandora, Tedora, Trollbeads
stříbro: 925
hloubka: 8 mm
výška: 11,6 mm
šířka: 11,6 mm
váha: 2,6 g

Přidejte ke svému náramku talismany pro štěstí a osobní symboly, jako je tento přívěsek Čtyřlístek z Mincovního sříbra 925. Otevřený design vám umožní zahlédnout náramek, na kterém je umístěn. Zdobený slovy „štěstí“ a „odvaha“ je smysluplným doplňkem vaší sbírky, který vám připomene něco, co máte rádi.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pandora
Materiál stříbro
Určení pro ženy
Barva stříbrná