Sběratelské samolepky na téma TLAPKOVÁ PATROLA 3. V každém balíčku naleznete 5 náhodně vložených samolepek určených k nalepení do alba. Společnost Panini, se sídlem ve městě Modena v Itálii, je v současné době světovým lídrem na trhu sběratelských alb a samolepek, a sběratelských karet Adrenalyn. V posledních letech rozšířila společnost svůj sortiment také o aršíky samolepek s velmi širokou paletou nejrůznějších motivů. Alba a samolepky Panini jsou sortiment určený převážně pro dětské sběratele,... Celý popis

Koupit za 20 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sběratelské samolepky na téma TLAPKOVÁ PATROLA 3. V každém balíčku naleznete 5 náhodně vložených samolepek určených k nalepení do alba.

Společnost Panini, se sídlem ve městě Modena v Itálii, je v současné době světovým lídrem na trhu sběratelských alb a samolepek, a sběratelských karet Adrenalyn. V posledních letech rozšířila společnost svůj sortiment také o aršíky samolepek s velmi širokou paletou nejrůznějších motivů.

Alba a samolepky Panini jsou sortiment určený převážně pro dětské sběratele, ale najdou se zde i tituly vhodné pro dospělé.

 
Zobrazit více

Parametry

Série Tlapková patrola
Výrobce Panini
Věk od 3 let