Sportovní a Rekreační Souprava Liverpool FC z oficiální kolekce Liverpool FC vyniká výraznou kombinací barev a vysoce kvalitním zpracováním. Elegantní kombinace černé a červené barvy. Černo-červená bunda s dlouhým rukávem a zapínáním na zip. Na hrudi vyšitý barevný znak fotbalového klubu Liverpool FC a černý nápis LFC. Bunda je vybavena dvěma praktickými zipovými kapsami. Černé dlouhé kalhoty s červenou ozdobnou linkou a našitým barevným znakem fotbalového klubu. Kalhoty mají elastickou gumu v pase... Celý popis

Koupit za 2 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní a Rekreační Souprava Liverpool FC z oficiální kolekce Liverpool FC vyniká výraznou kombinací barev a vysoce kvalitním zpracováním. Elegantní kombinace černé a červené barvy. Černo-červená bunda s dlouhým rukávem a zapínáním na zip. Na hrudi vyšitý barevný znak fotbalového klubu Liverpool FC a černý nápis LFC. Bunda je vybavena dvěma praktickými zipovými kapsami. Černé dlouhé kalhoty s červenou ozdobnou linkou a našitým barevným znakem fotbalového klubu. Kalhoty mají elastickou gumu v pase a také dvě boční kapsy na zip. Na rukávech i kalhotách se nachází elastické manžety pro optimální pohodlí. Souprava je vyrobená z 100% polyesteru a nabízí komfortní nošení. Souprava je určena pro sportovní i běžné použití.

- Barva: červená a černá

- Materiál: 100% polyester

- Bunda s zipovým zapínáním a dvěma zipovými kapsami

- Barevný vyšitý znak Liverpool FC na bundě i kalhotách

- Elastické manžety na rukávech a kalhotách

- Kalhoty s elastickou gumou v pase a dvěma bočními kapsami na zip

- Optimální pro sportovní i rekreační použití

Oficiální produkt Liverpool FC.
Tato souprava je perfektní kombinací komfortu, funkčnosti a fanouškovského stylu a je ideální volbou pro všechny fanoušky Liverpool FC. Umožňuje projevit svou vášeň a loajalitu k tomuto skvělému týmu. Je to perfektní dárek pro každého fanouška Liverpool FC, ať už jde o přátelský zápas nebo o důležitý duel v lize.
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100 % polyester
Značka Liverpool FC