Pánské tepláky BASIC (domácí kalhoty) jsou mírně zúženého volnějšího střihu. V pase je jednoduchý tunýlek na provlečení užší pruženky. Při koupi pouze střihů zvolte prosím jako dopravu "odeslání elektronicky". Videonávod: Tepláky BASIC Velikost: 44 - 66 Materiál: Středně silné i silnější úplety - teplákoviny, warmkeepery, elastický flís, svetrovina Náročnost: začátečník Forma střihu: elektronický ve formátu PDF A4 nebo A0/A1 - po přijetí platby je zaslán na e-mail  Návod na slepení papírového... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské tepláky BASIC (domácí kalhoty) jsou mírně zúženého volnějšího střihu. V pase je jednoduchý tunýlek na provlečení užší pruženky.

Při koupi pouze střihů zvolte prosím jako dopravu "odeslání elektronicky".

Videonávod: Tepláky BASIC

Velikost: 44 - 66

Materiál: Středně silné i silnější úplety - teplákoviny, warmkeepery, elastický flís, svetrovina

Náročnost: začátečník

Forma střihu: elektronický ve formátu PDF A4 nebo A0/A1 - po přijetí platby je zaslán na e-mail 

Návod na slepení papírového střihu: najdete zde

Střih na tepláky pro vás máme připraven ve třech různých variantách. Všechny vám po přijetí platby odešleme na e-mail, takže si sami můžete vybrat, která vám nejvíce vyhovuje.1. PDF A4 - střih v jednotlivých velikostech včetně švových přídavků - střih je ve všech velikostech jednotlivě (střih pro každou velikost zvlášť, je vidět trasa šití a střih je včetně švových přídavků).

- 1. PDF A4 - střih v jednotlivých velikostech včetně švových přídavků - střih je ve všech velikostech jednotlivě (střih pro každou velikost zvlášť, je vidět trasa šití a střih je včetně švových přídavků).

- 2. PDF A4 - střih ve velikostech najednou bez švových přídavků - všechny velikosti jsou najednou – pro lepší přehlednost je každá velikost jinou barvou – střih neobsahuje švové záložky.

- 3. PDF A0 - střih ve všech velikostech najednou bez švových přídavků. Střih ve velkém formátu není potřeba slepovat dohromady. Střih si můžete vytisknout na domácím nebo kancelářském plotru nebo např. v některém z mnoha copy center.

 

Spotřeba materiálu (při šíři látky 140 cm)

- pro velikosti 44–46: 1,4 m

- pro velikosti 48–50: 2 m

- pro velikosti 52–66: 2,6 m

Tabulka pánských velikostí: 

Uvedené míry jsou v cm, tabulky jsou pro průměrnou výšku postavu v České republice, což je u mužů 180 cm.

 

Střihy zasíláme tzv. "zazipované", tedy v souboru .zip. Je to proto, že soubor se střihy obsahuje více podsložek, a tak to bohužel jinak nejde. Pokud byste si nevěděli rady, jak soubor stánout nebo otevřít, mrkněte na návod. A nebo nám prostě napište :) 

Střih ani návod není určený ke komerčnímu využití.
Střih, návod i fotografie podléhají autorskému právu.
Děkujeme, že respektujete autorská práva. 

 
Zobrazit více