PANTHER SPIKES Alu Velcro Nové stromolezecké stupačky, které jsou určeny pro snadný a efektivní výstup po kmeni stromu. Stromolezecké stupačky Panther Spikes Alu Velcro mají holeňovou a lýtkovou opěrku polstrovanou a nastavitelnou, což zaručuje pohodlí uživateli při práci. Skořepina je vyrobena z několika vrstev skelné tkaniny a vyztužena pruhem uhlíkové tkaniny. Otvory v ní umožňují posouvání této opěrky s ohledem na potřeby uživatele. Suchý zip na lýtku i kotníku zajišťuje pohodlné a přesné... Celý popis

Koupit za 7 995 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PANTHER SPIKES Alu Velcro

Nové stromolezecké stupačky, které jsou určeny pro snadný a efektivní výstup po kmeni stromu. Stromolezecké stupačky Panther Spikes Alu Velcro mají holeňovou a lýtkovou opěrku polstrovanou a nastavitelnou, což zaručuje pohodlí uživateli při práci.

Skořepina je vyrobena z několika vrstev skelné tkaniny a vyztužena pruhem uhlíkové tkaniny. Otvory v ní umožňují posouvání této opěrky s ohledem na potřeby uživatele.

Suchý zip na lýtku i kotníku zajišťuje pohodlné a přesné nastavení podle nohy uživatele a zároveň její pevnou fixaci. Hroty jsou vyrobeny ze speciální oceli, mají vysokou životnost a jsou vyměnitelné. Konstrukce stupaček je vyrobena z hliníku.

Ke stupačkám nabízíme náhradní hroty.

Tento model stupaček nabízíme také ve variantě, u které je konstukce vyrobena z carbonu. 

Parametry :
Barva: černo / žlutá
Délka hrotů: krátké, střední, dlouhé
Materiál hrotů: ocel
Materiál konstrukce: hliník

 
Zobrazit více