FastPaper je levný a mimořádně efektivní systém na plnění krabic, který vám ušetří skladové prostory a umožní balit ekologicky bez plastu. Uvnitř boxu je role balicího papíru, kterou ze středu postupně odmotáváte – stačí kus vytáhnout a utrhnout ho rukou. 100% recyklovaný papír box se dá snadno přenést tam, kde zrovna potřebujete balit nebude vám překážet, zabírá minimum místa Papír má gramáž 90 g/m2, která se hodí na balení středního a velkého zboží. Pro balení drobného zboží doporučujeme zakoupit... Celý popis

Koupit za 410 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

FastPaper je levný a mimořádně efektivní systém na plnění krabic, který vám ušetří skladové prostory a umožní balit ekologicky bez plastu.
Uvnitř boxu je role balicího papíru, kterou ze středu postupně odmotáváte – stačí kus vytáhnout a utrhnout ho rukou.

100% recyklovaný papír
box se dá snadno přenést tam, kde zrovna potřebujete balit
nebude vám překážet, zabírá minimum místa

Papír má gramáž 90 g/m2, která se hodí na balení středního a velkého zboží. Pro balení drobného zboží doporučujeme zakoupit raději Speedman Box – jeho měkčí papír se snáz mačká do malých krabiček.
Kolik krabic FastPaper vyplní?
Záleží na velikosti krabic a na tom, jak moc papír namačkáte. Plnicím objemem se ale vyrovná 1,5 až 3 pytlům Flo-paku. Oproti flo-paku však FastPaper nikde nevysype – ani u vás, ani u zákazníků.
Odhadovaný počet krabic, které FastPaper vyplní:

FastPaper 230 metrů = 280 malých krabic
FastPaper 460 metrů = 560 malých krabic
vyplňování prázdných míst v krabici, prokládání, tlumení nárazů a fixace zboží uvnitř krabice
Zobrazit více