Papírový střih - Lenka vel.XS-XXL

94 %
(7 hodnocení)

Konec zdlouhavého tisknutí, skládání a slepování elektronických podob střihů - papírové střihy stačí překreslit na přenosový papír či látku, tu vystřihnout a sešít podle fotonávodu....to zvládnou i švadlenky začátečnice. Fotonávod krok za krokem je k dispozici v záložce "Ke stažení" v detailu střihu. Záložka je dostupná pouze pro zákazníky VIP klubu. Pokud nejste členem VIP klubu, přihlásit se můžete zde: https://www.de-park.cz/registrace/nova-registrace/   Skvělý, padnoucí a odzkoušený... Celý popis

Popis

Konec zdlouhavého tisknutí, skládání a slepování elektronických podob střihů - papírové střihy stačí překreslit na přenosový papír či látku, tu vystřihnout a sešít podle fotonávodu....to zvládnou i švadlenky začátečnice.
Fotonávod krok za krokem je k dispozici v záložce "Ke stažení" v detailu střihu. Záložka je dostupná pouze pro zákazníky VIP klubu.
Pokud nejste členem VIP klubu, přihlásit se můžete zde: https://www.de-park.cz/registrace/nova-registrace/
 
Skvělý, padnoucí a odzkoušený střih, z dílny de-park.
Variabilita užití - to je to pravé slovo, které vystihuje kabátek Lenka. Dáma jej může nosit k džínám, tílku a teniskám, bude tak sportovně elegantní. Kombinovat však může i se šaty a vynést tak kabátek do divadla. Hodí se však i na chladné letní večery, třeba k overálku či džínovým kraťasům.....využije ho tak v závislosti na zvoleném materiálu při šití, k nejrůznějším příležitostem. U nás dostal název Hopsafrak.
 
Na hopsafrak z obálky střihu jsme použili:
potištěnou teplákovinu ve složení ba/elastan, gr.240
vlizelín jednostranně zažehlovací
 
Tabulka velikostí
Uvedené rozměry jsou rozměry ušitého výrobku.

velikost
obvod   hrudníku
obvod pasu
délka rukávu

XS
81
79
60

S
87
85
61

M
92
90
62

L
98
96
63

XL
103
101
64

XXL
108
106
65

 
- délka je pro všechny velikosti 58cm
 
TABULKA SPOTŘEBY MATERIÁLU

velikost
spotřeba v cm do šíře 150cm

XS,S
135

M,L
140

XL, XXL
150

 

 

 
 ... veškeré materiály najdete v mnoha barevných variantách na našem eshopu.
Zobrazit více