Parkside PNTS 1300 E4 9 ks

0 %
(0 hodnocení)

Papírové sáčky k vysavači PARKSIDE PNTS 1300 E4 56x43cm 9ksFiltrační sáčky XL2-UNI 56 x 43cm papírové 9ks s 30L obsahem pro vysavače PARKSIDE / LIDL, EINHELL, GUDE, TARRINGTON HOUSE ve třech baleních sáčků s filtry MENALUX 4301P, PARKSIDE 30250110, PARKSIDE 30250133, PARKSIDE PFT 30 A1, SCHEPPACH 7907702705 kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů EINHELL BT-VC 1250 / BT-VC 1320, GUDE GNTS 30L, PARKSIDE PNTS 1300 / PNTS 1400 / PNTS 1500, KARCHER, NAREX VYS 20-01 / VYS 21-01 / VYS 25-21, NILFISK, SCHEPPACH... Celý popis

Koupit za 1 082 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Papírové sáčky k vysavači PARKSIDE PNTS 1300 E4 56x43cm 9ksFiltrační sáčky XL2-UNI 56 x 43cm papírové 9ks s 30L obsahem pro vysavače PARKSIDE / LIDL, EINHELL, GUDE, TARRINGTON HOUSE ve třech baleních sáčků s filtry MENALUX 4301P, PARKSIDE 30250110, PARKSIDE 30250133, PARKSIDE PFT 30 A1, SCHEPPACH 7907702705 kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů EINHELL BT-VC 1250 / BT-VC 1320, GUDE GNTS 30L, PARKSIDE PNTS 1300 / PNTS 1400 / PNTS 1500, KARCHER, NAREX VYS 20-01 / VYS 21-01 / VYS 25-21, NILFISK, SCHEPPACH ASP 20 ES a pro modely uvedené níže.
Technické parametry

Rozměry: (š)560 x (v)430 mm
Rozměr příruby: 165 x 108 mm
Otvor v přírubě: 63 mm
Počet ks: 9ks sáčků
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

ALAFIL PA059
ALAFIL AS196
KOMA DL31
KOMA RW01S
K&M QUNI30.A
MENALUX 4301P
PARKSIDE PFT 30 A1
PARKSIDE 30250110
PARKSIDE 30250111
PARKSIDE 30250132
PARKSIDE 30250133
PARKSIDE 30250136
PARKSIDE 30250137
PARKSIDE 906-02
PARKSIDE 906-05
SCHEPPACH 7907702705
SWIRL R24
SWIRL X130
VROPAP A010T
VROPAP D021
VROPAP D021T
WORWO LVMB03K Power Bag
WORWO LVMB04K Power Bag
Zobrazit více

Bazarové nabídky